2733
2739
عنوان

بیاین واسه حاجتون ناد علی میخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 4677 بازدید | 1109 پست
ممنونم منم براتون دعا میکنم ،انشالله حاجت روا بشی

مرسی 

ایشلالا شما هم حاجت روا شی عزیزم‌ و بهترین ها واست اتفاق بیافته

❤لطفا برای قبولی خواهرم در ازمون ی صلوات بفرستین❤
چشم عزیزم. حتما واست میخونم ممنونم از لطفت

مرسی مهربون😘💞

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من خیلی احتیاج دارم حالم خوب نیست ممنون میشم برام بخونی منم برات 14 تا صلوات فرستادم انشاالله ک ...

سلام عزیزم چشم حتما واست میخونم و اگه قابل باشم براتون دعا میکنم 

ممنونم مهربونم ایشالا حاجت روا شی 

2731
برای تو دلی منم میخونی سالمو سلامت بیاد بغلم ؟ ان شاالله حاجت روابشی❤

ای جانمممممممممم.

چشم عریزم حتما واست میخونم

ایشالا صحیح و سالم بدنیا بیاد و زیر سایه پدر و مادرش بزرگ بشه

واسم دعا کن

ای جانمممممممممم. چشم عریزم حتما واست میخونم ایشالا صحیح و سالم بدنیا بیاد و زیر سایه پدر و مادرش ...

حتما عزیزم ان شاالله حاجت روابشی بهترین ها برات اتفاق بیوفته خودم چله یاسین برداشتم حتما دعات میکنم مهربون❤

تیکر تولد یک سالگی پسرم💙
سلام من خیلی احتیاج دارم حالم خوب نیست ممنون میشم برام بخونی منم برات 14 تا صلوات فرستادم انشاالله ک ...

الهی فدات شم مهربونم 😍😍😘خدا حاجت دلتو بده 

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
2738

واسه منم میخونی اجی? من فقط ارزوم اینه که خانوادم صحیح و سلامت باشن، عمر با عزت و طولانی داشته باشن، خواهرم کاملا خوب شه، اسمش هانیه است، منم واست ایت الکرسی میخونم به حق پنج تن آل عبا حاجت روا بشی هر چه سریعتر الهی آمین🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

سلام 

انشاالله اول خودت حاجت روا شی 

برا منم دعا کن... 

برای سلامتی عشقم که هفت ساله هلاک یه نفس کشیدن راحتیم دعا میکنی؟!( امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السو) از عشق متنفـــرم تمام خوشی های زندگیمو ازم گرفت😭💔هر وقت سرتونو روی شونه های محبوبتون گذاشتین دلتنگهارو دعا کنین(: 🥺🤍
حتما عزیزم ان شاالله حاجت روابشی بهترین ها برات اتفاق بیوفته خودم چله یاسین برداشتم حتما دعات میکنم ...

عزیزم میشه تو چله هات برای کامل خوب شدن ابجیه منم دعا کنی? اسمش هانیه هستش، دعا کن کامل خوب شه، خانوادم همیشه سلامت باشن، و عمر با عزت و طولانی داشته باشن

2706