2737
2734
عنوان

از شهرمون و ادماش بدم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 668 بازدید | 36 پست
جدا؟ اصلا میدونی چیه حسرت یه رفیق خوب به دلم مونده تو این شهر همه از دم دنبال پولن و مادیات زن عموم ...

اره ادم از تجملات خسته میشه شیراز سرشون تو کار خودشون

خدایا خوشگلیامو خوشگلتر کن🥴🤤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خصوصیات مردم شهرت آشناس برام .جونه مینوبگوکجایی هستی

ساری عزیزم مازندران ببین یچیز میگم یچیز میشنوی یه همکلاسی داشتم شیرازی بود اصلا ماه بود اینجا ادماشو میدید تعحب میکرد میگفت اینجا چرا اینحورن

2731
ساری عزیزم مازندران ببین یچیز میگم یچیز میشنوی یه همکلاسی داشتم شیرازی بود اصلا ماه بود اینجا ادماشو ...

دقیقا درکت میکنم

من خودم رشتی هستم شیراز درس خوندم دوست اهل ساری داشتم که منجر به قهر شد

شیراز بهشته

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 
ساری عزیزم مازندران ببین یچیز میگم یچیز میشنوی یه همکلاسی داشتم شیرازی بود اصلا ماه بود اینجا ادماشو ...

🙄🙄🙄

من خودم اهل ساری نیستم..اما واقعا انصافا این چیزایی که شما میگین رو ندیدم تو مردممش..حداقل تو کسایی که باهاشون رفت و آمد داشتم......اتفقا خیلیم آدمای ساده و خوبی بودن

اما در کل من کرمانیارو خیلی دوست دارم

با شیرازیا تا الان برخوردی نداشتم

دقیقا درکت میکنم من خودم رشتی هستم شیراز درس خوندم دوست اهل ساری داشتم که منجر به قهر شد شیراز بهش ...

اخی عزیزم ببین من چی میکشم اینجا افسردگی شدید گرفتم بخدا دعا کنین زودتر خلاص شم از اینجا😑حس بدی دارم حس خفگی

خخخ منم ساریم

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2740
اخی عزیزم ببین من چی میکشم اینجا افسردگی شدید گرفتم بخدا دعا کنین زودتر خلاص شم از اینجا😑حس بدی دار ...

اگه واقعا میتونی بری شیراز. اصلا تردید نکن

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 
دیگه فک کنم میتونی درکم کنی دیگه😂😂

والا یه محله هایی هست که خیلی پز میدن و خودشونو دست بالا می گیرن انگار از دماغ فیل افتادن 

ولی محله های دیگه نظر خاصی ندارم درموردشون

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
والا یه محله هایی هست که خیلی پز میدن و خودشونو دست بالا می گیرن انگار از دماغ فیل افتادن  ولی ...

ووی ووی نگو تو رو خدا ادم اصلا میمونه تو کارشون یه چند روز رفتم تهران واسه خرید ببین اصلا دهنم وا مونند خدایی خیلی ادماش از اینجا بهترن البته اینجام ادمای خوب هستن ولی انگشت شمارن

2706