2752
2734
عنوان

مشکل پوستی کنار بینی+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 18687 بازدید | 46 پست
ابروی منم میاد.اطراف دهان .پیشونیم. موهام.گونه هام و کناره های بینیم.البته اول فقط سرم بود بعد چند س ...

اره اگه پیگیر نشی همه جارو میگیره ،برا من دکتر گفت پسوریازیس نیست اگزما هست

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخه میگن سردی جات نخورین مریض میشین. منم تا یه ذره گرمی میخورم از قیافه میوفتم

بخدا منم اینطوری هستم با گرمی کلا پوست صورتم داغون میشه

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
اره به منم اینو داده

والا چاره ش همین پماده فقط مقطعی درست میشه،اینم بگم گرمی نخورم تا یه مدت پوستم خیلی خوب شفاف میشه

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
منم پوست خیلی نازو و جوشی هست نمبدونم چیکارش کنم

گرمیجات نباید بخوریم

كرم كلوتريمازول موضعى و بتامتازون هم خوبه هر روز صبح و شب مرتب بايد استفاده كرد ، شيرينيجات و تخم مرغ ، خرما و فلفل اينا كمتر بخورين.

من خودم چون الرژي دارم فعلا قرص سيتريزين ١٠ ميخورم نميدونم تاثير بذاره يانه اگر گذاشت اينا اطلاع رساني ميكنم حتما

2706