2752
2734
عنوان

رژیم لاغری دکتر کرمانی

41560 بازدید | 43 پست

سلام خانم ها من میخام از فردا شب برم زیر نظر خانم خدیجه یعقوبلو ک دکتر زیر دست آقای کرمانی هستن

کسی تجربه ایی راجب رژیم آقای کرمانی داره؟؟من حدودا ۳۰ کیلو اضاف وزن دارم متاسفانه

لطفا هر کس تجربه داره راهنماییم کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای منم همینم 30 کیلو اضافه دارم تو رو خدا بیا با هم رژیم بگیریم

قدتون چنده؟؟

من وزنم ۹۶ تا هس قدمم ۱۶۸ تا

باورتون نمیشه ک روز اول رمضون. بچه برادرشوهرم بهم گفت چاقاله یعنی اون روز تا الان نابودم

باشه عزیزم.من خیلی تعریف دکتر کرمانیو شنیدم

شما نمیخای سفارش بدی؟۳ ماه ۲۵۰ هس

این ک من زنگ زدم شهریار بود من شیرازم راه طولانیه دیگه منشیه شماره واتساپشو بهم داد فردا میخام واریز کنم

من ٣٠ كيلو با تاپيك بامداد خمار كم كردم تو هفت ماه  مفت و مجاني  مهم اراده اس و پشتكار&n ...

واقعا؟؟وای آفرین فوق العادس

تبریک میگم‌.من بدنم ی خورده دیر وزن کم میکنه اما دیرم اضاف میکنم.گفتم خدا بخاد با این رژیم میتونم ب هدفم برسم

قدتون چنده؟؟ من وزنم ۹۶ تا هس قدمم ۱۶۸ تا باورتون نمیشه ک روز اول رمضون. بچه برادرشوهرم بهم گفت چا ...

من قدم 152 وزنم 86 دقیقا پارسال این اتفاق برام افتاد پسر دخترخاله ام عی راه میرفت میگقت چاقالووو...باز بعد ی مدت همه چی یادم رفت

فقط کافیه تو برامون بخوای ...اونموقع همه چی تمومه.....
من ٣٠ كيلو با تاپيك بامداد خمار كم كردم تو هفت ماه  مفت و مجاني  مهم اراده اس و پشتكار&n ...

خوش بحالتون

منم کالری شماری میکنم

ولی بعضی وقتا ضعف میکنم و باز خیلی میخورم و باز از فرداش رژیم

عذاب وجدان میگیرم

من ۶تا ناقابل عرضه ندارم کم کنم

چیکار کردی

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
من قدم 152 وزنم 86 دقیقا پارسال این اتفاق برام افتاد پسر دخترخاله ام عی راه میرفت میگقت چاقالووو...ب ...

من ک خیلی شدید روم اثر گذاشت چون شوهرمم هی بهم میگه خرس مهربونم.نابود میشم یعنی

حق ماهم هس ک خوش اندام باشیم.ما میتونیم

جاریمو پریشب دیدم شده بود باربی پنج سال از من بزرگتره ی کت شلوار سفیدم پوشیده بود مث عروس خیلی غبطه خوردم

2706