2737
2739

دخترم ۱۵ ماهشه. رب ضرر نداره تو غذاش بزنم؟ خیلی بدغذاست😔🙄 چی بهش بدم؟ خیلی از غذاها رو نمیخوره. مثلا سفیده تخم مرغو تف میکنه فقط زرده میخوره.

یا رفیق من لا رفیق له 

آره بزن به غذاش. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من به دختر ۸ ماهه م دادم تا حالا... البته رب خونگی، نه اینکه تو غذای خودش بزنم ولی گاهی از سوپ خودمون که رب داشته بهش کمی دادم

صلّی الله علیک یا اباعبدالله... چرا به داد دل من نمیرسد اشکم؟ بخوان برای نگاهم نماز باران را...
2740

از یکسالگی غذای سفره میخوره البته رب خونگی درست میکنیم هرسال

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
بعضی بچه ها معده درد شدید می گیرن با رب گوجه  من کسی رو می شناختم حتی اگر رب گوجه میخورد و شیر ...

واااای خوب شد گفتی. دیگه نمیزنم به غذاش. من شنیده بودم مواد افزودنی داره ضرر داره

یا رفیق من لا رفیق له 
2706