2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ای کاش حس ششمیارو قطع کاربری میکردن بس ک رو مخ منن  

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

نه واقعا فکر میکنید اینهمه آدم حس ششم دارن؟شااااید از هر هزار نفر یک نفر همچین حسی داشته باشه،من خودم مدیوم بودم نمیتونم چیزی حدس بزنم غیر از واسه خودم، نه واقعا اینجوری تینک میکنید؟😹

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!⬅(موافقی یه سر به پیجم بزنی؟😻elqueno1367)
2738

فقط اونی ک تاپیک زده کی بلده فال بگیره ک کرونه تا کی هست  

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
کلا نی نی سایت بعد خیانت شوهر مادر شوهر و جاری و خواهر شوهر موضوع متفرقه حس ششم و بورس هست 

حس ششم که حداقل بهترازخیانت وجاری ومادرشوهروکتکه

تلنگرکوچکی است باران وقتی فراموش میکنیم آسمان کجاست