2752
2734
عنوان

عصر میرم سونوی جنسیت

| مشاهده متن کامل بحث + 4512 بازدید | 132 پست
کسی حسی مثل من داشته؟؟ از داشتن این حس هم عذاب وجدان دارم

بله من داشتم چجووووورم

منتهااسترس من باورکن هزاربرابرالان توبود

توپسرداری

من یه دخترداشتم 

دومیم ناخواسته شد

ترس ووحشتم شروع شدنگرانیام استرسم

تااینکه تو۱۷هفته گفتن دختره

دیگه نمیگم چه حاااالی شدم

اینجابگی پسرمیخوای جرم کردی

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله من داشتم چجووووورم منتهااسترس من باورکن هزاربرابرالان توبود توپسرداری من یه دخترداشتم  ...

شما تو همه تاپیکای تعیین جنسیت هستی 😂و همچنین من 🤕

خانوم هستم از اسم  رسول خوشم میاد 😊

خواهرجون ناشکری نکن،دختر پسر فرقی نداره،من دوتا دختر دارم،برا هردوتاشون استرس جنسیت داشتم فاصله تولدشون هم یک سال و دو ماهه،یعنی بزرگم چهارده ماهش بود دومیم به دنیا اومد،هجده ماه بارداری تلخ رو پشت سر گذاشتم حتی یه روز از این هجده ماه نفس راحت نکشیدم خدا از باعث و بانیاش نگذره ،هم خودم و هم همسرم از طرف خانواده و اطرافیان به شدت زیر فشار بودیم هر کی میرسید نصیحتمون میکرد،پیر شدم از نیش و کنایه هاشون،تو این کارو با خودت نکن وقتی به دنیا اومد و تو صورتت خندید از افکار امروزت شرمنده میشی،سخت نگیر قسمتت هر چی باشه همونه،توکل کن به خدا ،خودش داده و خودش هم نگهدارشه

نکته اول  هروقت یه خانوم باردار با شکم قلبمه دیدید نخندید،اون خودش به اندازه ی کافی سختش هست اون شکم رو اینور و اونور میبره ...نکته دوم  لطفا نپرسید بچه چیه؟توقع دارین بچه یوزپلنگ آفریقایی تو شیکمش باشه؟؟؟؟خب بچه آدمه دیگهههه!...نکته سوم  اگه خانومی کرد و با چشم پوشی جنسیت بچه‌ش رو گفت لطفااااااا مراقب باشید چی جواب میدید،اگه گفت پسره.نگید:وااااای به به مبارک بااااااشه،چه خووووب!(خب پسره بچه‌ش مجسمه الماس که نیست اونم یه آدمه مثل بقیه) و اگر گفت دختره،خواهشاااا عین تیوب پنچر رفتار نکنید و نگید اشکال نداره قدمش خوب باشه برات!به تو چه که اشکال داره یا نه،اصلا حرفتون درست نیست تورو خدااااا رعایت کنید بعضی مادرا از این حرفا تا آخر عمر درد میکشن،دختر و پسر هردو نعمت خداس!من یه دردکشیده ام از این رفتارها و حلال نمیکنم کسایی که قلبم رو خراشیدن  
مرسییی. شما هفته چندین؟؟

من هفته ۱۲ م . شنبه رفتم غربالگری . از دکتر که پرسیدم بعد کلی بالا پایین کردن گفت یه برآمدگی بین پاهاشه معلوم نیس چیه 😅😅😅😃😃😃😋😋😋 خیلی دلم دخمل میخواد ☺☺😍😍

شما تو همه تاپیکای تعیین جنسیت هستی 😂و همچنین من 🤕

آره دقیقا😂😂

میگم خدایارسول واسه منآاشناس

ازپارسال تاالان فقط میام اینجاچس ناله میکنم😅😭

ناخواسته شدبازم دخترشد...

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
آره دقیقا😂😂 میگم خدایارسول واسه منآاشناس ازپارسال تاالان فقط میام اینجاچس ناله میکنم😅😭 ناخواس ...

چس ناله نکن خواهر نکن🤣🤣🤣😂😂😂بجاش پاشو 💃💃💃💃💃

خانوم هستم از اسم  رسول خوشم میاد 😊
2706