2752
2734
عنوان

عصر میرم سونوی جنسیت

| مشاهده متن کامل بحث + 4512 بازدید | 132 پست
دقیقا مث من‌ دومی روگفت مبارکه دختره اونجاهیچی نگفتم‌ درمانگاه تقریبا بخونمون نزدیک بود تا خونه پیاد ...

دکتر بهم گفت چی دوس داری؟ گفتم دختر. یه هو گفت ای داااادد... پسره

منم تو راه زار زار گریه کردم.

اما الان که رسیدم خونه حس میکنم خیلی دوسش دارم.

منم توماشین بغض داشت خفم میکرد بی صداگریه میکردم اومدم توخونه های های گریه کردم دوس داشتم برم روی ...

اخ دقیقا منم دلم نمیخواست بیام خونه. 

میدونین الان بیشتر چی اذیتم میکنه؟ اینکه همه ممکنه یه جور خاصی برخورد کنن. مثلا پدرم دم در منو دیدن گفتن چی بود نی نی. گفتم پسر. گفتن خداروشکز به سلامتی. اما حس کردم با ترحم میگن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزررزرم😢😢😢 فقط‌دخترتتت😢😥😥😥

امروزم توابنیتایکی ازفالورامودیدم باپسرش

یه دفعه گفتم خوش به حالش اولین بچش پسرشده

دخترم اومدگفت ماماواقعامارومسخره میکنیاا

منظورش این بودبه مااهمیت نمیدی پسرمیگی

دیگه به این نتیجه رسیدم پیشش حرفی نزنم ازپسردختر

قشنگ متوجه میشه وممکنه تاهمیشه یادش بمونه

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
اخ دقیقا منم دلم نمیخواست بیام خونه.  میدونین الان بیشتر چی اذیتم میکنه؟ اینکه همه ممکنه یه جو ...

وای نه چه ترحمی حتماخیلی خوشحال شده

جای مادخترزاهابودی چی میگفتی😢

هیشکی هیچی نمیگه بازمن به دل میگیرم

احساس میکنم ازروترحم محبت میکنن

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
وای نه چه ترحمی حتماخیلی خوشحال شده جای مادخترزاهابودی چی میگفتی😢 هیشکی هیچی نمیگه بازمن به دل می ...

کاش انتخاب کردنی بود... خودمون انتخاب میکردیم چی میخوایم😔

کاش انتخاب کردنی بود... خودمون انتخاب میکردیم چی میخوایم😔

بله متاسفانه دست خودمون نیست

جاریمم دومین پسرشوبه دنیاآورد

اونم دختردوست داشت به نظرم همش ازمن علائمامو میپرسید

عزیزمممممم قلبم رفت واسه دخترت  چه قدر فهمیده 🥰🥰🥰 چه عاقل

خیلی لطف دارین

همون موقع که همین یه دختروداشتم

هزاران هزاربابت داشتنش خداروشکرمیکردم درکنارش میگفتم خدایابعدیم به پسرسالم باشه

خیلی بهتروسرترازخودمه حتی

من دختربه این خوبی نبودم واسه مامان وبابام

عاشقشم

امیدوارم دومیمم رفته رفته مهرشو بیشترتودلم جاکنه

خیلی لطف دارین همون موقع که همین یه دختروداشتم هزاران هزاربابت داشتنش خداروشکرمیکردم درکنارش میگفت ...

جا میکنه نگران نباش

وقتی با نگاه و‌یه لبخند دلبری کرد به این روزات میخندی❤️❤️