2737
2739
عنوان

بوورس

264 بازدید | 26 پست

سلام بچهاااا

عاقا افرادي كه تجربه چندين ساله دارن در بورس 

بازار بورس امسال در چه حاله؟!؟؟

مي ارزه واسه شروع؟😅

اونايي كه اسطوره بورس ياد دارن ميشه معرفي كنن توسط كي يادگرفتن؟!

من از یه کانال یاد گرفتم . کلا تحلیل و عرضه اولیه و الانم یه ربات تحلیلگرداره تازه عضو شدم

و طبق تحليلاي كانال سهام خريدي عزيزم درست بود تحليلاشون؟!؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

و طبق تحليلاي كانال سهام خريدي عزيزم درست بود تحليلاشون؟!؟!

تحلیلاش مجموع تحلیلای ۱۰۰تا کاناله. خودت باید دراخر تصمیم بگیری  و همشو بخونی. همیشه ممکنه خطاباشه ولی برای من که تا حالا عالی بوده و خیلی کمک کرده

2728
تحلیلاش مجموع تحلیلای ۱۰۰تا کاناله. خودت باید دراخر تصمیم بگیری  و همشو بخونی. همیشه ممکنه خطاب ...

واقعا. چه عالي

ميشه لينك كانال لطف كني عزيزم ؟!

ويه سوال گروه در اين مورد هم عضو هستي ؟؟

تحلیلاش مجموع تحلیلای ۱۰۰تا کاناله. خودت باید دراخر تصمیم بگیری  و همشو بخونی. همیشه ممکنه خطاب ...

چقد سود کردی

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔
واقعا. چه عالي ميشه لينك كانال لطف كني عزيزم ؟! ويه سوال گروه در اين مورد هم عضو هستي ؟؟

سرچ کنید عرضه اولیه عصر بورس   یا خود عصربورس میاره آرمشم یه نمودار ابی رو صفحه سفیده

2740
من خیلی ساله هستم

میگم ینی سودش خوبه؟ 

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔
اگه بلد باشي عااااره👌🏻

مرسی 💖🌹