2737
2734
عنوان

کنکوریا یا مشاورا

80 بازدید | 11 پست

بیاین بگین تو این زمان که مونده ریاضی وفیزیک رو از روی کتاب قلم چی ابی ۳۰ سال کنکور بخونم کافیه؟؟🤔حوصله تست تالیفی ندارم دیگه وقتمو میگیرن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام عزیزم من چون رشته تحصیلیم مشاوره نیست و فقط تو کنکور رشته خودم میتونم مشاوره بدم نمیتونم راهنمایی دقیقی بهت بکنم ولی فقط میتونم بگم کتابای قلمچی خیلی خوبه و تستاش به کنکور نزدیکه و با توجه به زمان باقی مونده نستای جامع کمک بیشتری بهت میکنه نه اونایی که جزئی به مباحث پرداختن

ما را به سخت‌جانی خود این گمان نبود... 
سلام عزیزم من چون رشته تحصیلیم مشاوره نیست و فقط تو کنکور رشته خودم میتونم مشاوره بدم نمیتونم راهنما ...

همینم خوبه عزیزم اینکه فقط از رو قلم چی ابی بخونم و تستای کنکور چند اا اخیر و تستای ازموناب قلم چیو کار کنم کافیه؟؟ی کتااب دارم مهر و ماه خیلی حجیمه ادم میترسه 😑الان بنظرت همینقد چند درصد کنکور جواب میده؟؟

2740
خوب بخونی 50 تا60 اگه عالی بخونی 70 شک نکن به حرفم تجربه شو دارم

وای خداروشکر واقعا؟میخوام فقط کتاب ابی قلم چیو بخونم که توش تستای چند سال اخیر کنکوره و خود تستای ازمون قلم چیو بزنم کافیه؟

همینم خوبه عزیزم اینکه فقط از رو قلم چی ابی بخونم و تستای کنکور چند اا اخیر و تستای ازموناب قلم چیو ...

خب دقیق نمیتونم بهت بگم چند درصد چون رشتم با شما فرق داشته و اینکه کنکور تا حد زیادی قابل پیش بینی نیست ولی اگر بتونی از پس تستای کنکور سال های قبل یا شبیهشون بربیای تو کنکور هم احتمال موفقیت بالاست فقط توصیه ای که میتونم بکنم اینه که سراغ مباحثی برو که توش قوی هستی و اونا رو قوی تر کن و سعی کن مدام جسته و گریخته همه چیز رو بخونی یا فقط رو چندتا درس وقت بذاری اگه در مورد دروس عمومی مسئله ای داری میتونم کمکت کنم

خب دقیق نمیتونم بهت بگم چند درصد چون رشتم با شما فرق داشته و اینکه کنکور تا حد زیادی قابل پیش بینی ن ...

اشتباه تایپی شد منظورم این بود که سعی نکن جسته گریخته بخونی

وای خداروشکر واقعا؟میخوام فقط کتاب ابی قلم چیو بخونم که توش تستای چند سال اخیر کنکوره و خود تستای از ...

تست خود قلمچیو نزن تستهای 10 سال اخیرو خیلی عالی یاد بگیر

فقط شک و تنبلی رو بذار کنار

فیزیکم اینطوریه 

اره بخدا ولی خوب یاد بگیر اینطوری نباشه عدد عوض شد نتونی سریع و خوب جواب بدی