2737
2739

سلام 37 سالمه وحدود 9 ماه پیش بطور اتفاقی متوجه ی توده اندازه گردو تو سینه چپم شدم.اولش خییییلی ترسیدم پیش ی دکتر رفتم برام سونو نوشت .تو سونو ی توده 2در3 سانت دیده شد ک گفت ظاهرا خوش خیمه واحتمالا گالاکتوسل باشه وغدد لنفاوی کاملا طبیعی هستن.خلاصه پیشنهاد داد بیوپسی و مامو گرافی کنم ک راستش ترسیدم و نرفتم .دوماه بعد از توهمین سایت خوندم واسه انواع توده خمیر آردو نمک خوبه انجام دادم و بعد ده روز توده اندازه ی تخم مرغ اومد چسبید ب سینم قرمز و داغ و درد ناک.بعد ی مدت سر باز کرد اندازه ی عدس سوراخ شد و دوماه تمام ب شدت ازش ی مایع کرم رنگ خارج میشد یواش یواش سوراخ بسته شد. بعد یکماه از ی طرف دیگه سینم متوجه ی توده بزرگتر شدم ودوباره توده قبلی هم سر باز کردو دوباره چرک خارج میشد.ایندفعه تصمیم گرفتم جدی برم دنبالش.رفتم بیمارستان میلاد اورژانس پیش دکتر جراح سونو و آزمایش انجام داد ولی آنتی بیوتیک نوشت  و گفت تا وقتی چرک خسک بشه ادامه بدم بعد بیام ببینیم چیه.خلاصه همینطور رفتم و آمدم تا اسفند توده 5.5در 3 هست و باید جراحی بشه دربیاری تاازروش بیوپسی کنیم.ولی قبلش ماموگرافی کردم بردم پیش جراح ک گفت چیز خاصی نیست بیشتر فیبرو آدنوم هست و برا تعیین وقت جراحی فردا برو بخش پستان. ک از شانس من این کرونا شروع شد و من موندم.تواین فاصله زخم سربست و توده جدید دردش شروع شد.تا اینکه تو عید پدرم و از دست دادم و باعث شد بیماریم عود کنه و توده جدید مثل قبلی قرمز و متورم و بعد چند روز سرباز کردولی اینبار سه تا زخم بزرگ باز شد واقعلا اذیتم زیر سینم مرتب اندازه سر سوزن باز میشه و چرک میاد وخودش بسته میشه.از طریق برنامه ساینا ب دکتر مجید محمودیان مدارکم رو ارسال کروم و شرح حال و ایشون گفتن بیماری من ماستیت گرانولوماتوز هست و قرص کلوگزاسیلین500 هر6 ساعت وپردنیزولون 5 هر 6ساعت الان 10 روزه مصرف میکنم زخممان بزرگ شده و فقط درد سینه و التهابش کمتر شده دیروز تو نی نی سایت درباره ماستیت تو تاپیکای قدیمی اسم دکتر کاویانی رو دیدم و تعریفشو شنیدم ک خوشبختانه تو سایت روبان خدمات رایگان گذاشتن ومدارکم رو برا ایشونم فرستادم و گفتن بجای کورتون قرص ناپروکسن بخورم و.....خلاصه خواستم اگه کسی تجربه ای در این زمینه داره ویا این بیماری رو داشته و خوب شده بیاد یکم روحیه بگیریم و از تجربیات هم استفاده کنیم.ممنونم دوستان

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا...آشوبم آرامشم تویی...❤ الان دیگه پنج گل😍

دقیقا مشکلاتت سرنوشت زندگی منه منم دقیقا عین همین مشکلات قبل کرونا داشتم کلی سونو و مامو رفتم ولی صدرصد نگفتن چیزی نیست و گفتن به نظر خوش خیم میاد منم با کرونا دیگه پیگیرش نشدم الان دوباره سینه چپم ورم کرده و چیزی درونش حس میکنم😣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا مشکلاتت سرنوشت زندگی منه منم دقیقا عین همین مشکلات قبل کرونا داشتم کلی سونو و مامو رفتم ولی صد ...

تا حالا سر باز کرده چیزی خارج شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

سلام عزیزم بابت از دست دادن پدرتون تسلیت میگم 

منم ۵ ماهه زایمان کردم و هفته اول شیردهی تب کردم دکتر گفت ماستیت سفالکسین داد خوب نشدم دوباره سفالکسین سری بعد دکترم رو عوض کردم سونو دادم گفت ضایعات عفونی کلوگزاسیلین داد ۹ تا دونه خوردم بهتر نشدم که هیچ گوارشمم نابود شد باز قطع کردن ۶ تا جنتا مایسین بازم افاقه نکرد منم به خاطر کرونا نمیدونم چکار کنم😢

دقیقا مشکلاتت سرنوشت زندگی منه منم دقیقا عین همین مشکلات قبل کرونا داشتم کلی سونو و مامو رفتم ولی صد ...

ان شاالله ک خیره و خوب میشی.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم بابت از دست دادن پدرتون تسلیت میگم  منم ۵ ماهه زایمان کردم و هفته اول شیردهی تب کرد ...

ب نظرم شمام با دکتر کاویانی تو سایت روبان مشورت کن خوب میشی عزیزم. من سه سال از آخرین شیر دهیم میگذره و دقیقا مشکلم از سینه ای هست ک بچه هام اصلا نخوردن سعی کن از هردوسینت شیر بدی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
نه من از داخل سینم چیزی حس میکنم نه از بیرون که سرباز بزنه

منم اولش اینجوری بود خمیر آردو نمک گذاشتم اومد بالا زیر پوست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم بابت از دست دادن پدرتون تسلیت میگم  منم ۵ ماهه زایمان کردم و هفته اول شیردهی تب کرد ...

ممنون بابت همدردیت...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ب نظرم شمام با دکتر کاویانی تو سایت روبان مشورت کن خوب میشی عزیزم. من سه سال از آخرین شیر دهیم میگذر ...

آدرس سایت رو دارید؟منم از هر دوتا سینه میدم ولی فقط سمت چپم مشکل داره

خمیر آرد و نمک چجوری هست دستور خاصی داره؟

شماشیر میدی آردو نمک نزن ولی تو نت سرچ کن دکتر کاویانی روبان میاره سایت رو موفق باشی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706