2737
2734
عنوان

عشقم خواهر شووهر

284 بازدید | 19 پست

یه پیام بهم داد ب انگلیسی منم انگلیسی جوابشو دادم حالا استوری گذاشته اگه انگلیسی هم جواب نمیدادی هم می دونستم بلدی اصلا درگیره با خودش . بنظرتون جوابشو بدم ؟اگه اره چی بگم والا انقد هچی نگفتم هر چی دلش میخواد میگه فک میکنه بلد نیستم جوابشو بدم رسما دیوونس

کار خوبه خدا درست کنه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

ول کن بابا ارزش نداره نتت رو حروم کنی

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
2738

ترامپ با اون ترامپیش میخاست به مردم ایران پیام بده فارسی تایپید شما تو ناف ایران اینگیلیش میتایپید۔۔۔

عزیزان ماجرای اسم بزغاله این بود که اسم خودمو هرجور تایپ میکردم سایت قبول نمیکرد نهایتا اعصابم خورد شد نوشتم بزغاله زارت تایید کرد                      اسیرمون کردین به قران😂😂😂

به نظرم هیچس نگو ‌. بزار بفهمه این خاله زنک بازیا در شان تو نیست . درسته اسکله ولی اینطوری خیطش کن . اگه یه روز مستقیم بهت یه چیز گفت اونوقت توهم بزار توکاسه اش

یه نی نی تو راهی دارم که بی دعوت داره میاد 
2706