2733
2739
عنوان

بچه ها تاحالا شده ...؟

360 بازدید | 21 پست

تاحا لاشده بخایین بی. تفاوت باشین اهمیت ندین ولی دلت نزاره   

من الا تو این مرحله از زندگیمم از این همه صبر خسته شدم از اینکه هیچی جلو نمیره از این همه فکر کردن میخواهم مغذمو بکنم و فرار کنم   

شما براتون اتفاق افتاده چیکار کردین 

😍ته نیا ئسته ری گه شی ژیانم توی 🌸 خودای گیان 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من عادت کردم و خودبه خود بیخیال شدم

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
2731

اگر عقلم بگه بی تفاوت باش اونوقت دلم نذاره 

دلم رو از این بازی خطرناک بیرون می کنم 

چون ممکنه بازنده شم

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
2740
الان در همین مرحله ام. هیچی. دل و دماغ ندارم کاری بخوام بکنم مثل مرده متحرک شدم

منم دقیقا تردید بین رفتن و موندن  

اره.باتمرین تونستم موفق بشم ولی خداروشکر طرف مقابلم به خودش اومد و دوباره همه چی خوب شد.

خدا رو شکر  اینقد مشکلات طرف مقابلم زیاده تا درستش کنه خیلی دیره صبر ادما هم حدی دارع 

وقتی نمیدونی بمونی با بری رفتنو انتخاب کن چون اگه موندن ممکن بود به فکر رفتن نمی افتادی. جمله از خود ...

این جملت واقعا پر معنا بود تاحالا نشنیدم راست میگی واقعا درسته میخواهم برم چون عاشق اون زندگی بودم که ازاد بودم ولی الا همه چیم باید متابق حرفای پدرم باشه سخته خیلی