2733
2739
عنوان

بورس و خرید سهام

3558 بازدید | 44 پست

بچه ها هر کسی تجربه ای در این زمینه داره بیاد بگه اگه سود یا ضرر داشتین بگین 

و اینکه با ۵۰۰ هزار تومن میشه عرضه اولیه خرید؟ 

توی صندوق بزاری بهتره؟

حالم از ادمایی که تو روم یه شخصیتن پشتم یه شخصیت ب شدت ب هم میخوره:/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صندوق بهتره

البته بایدnav صندوقو بررسی کنی

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2731
 مث بورسه میتونی هر موقع بخوای پولو برداری؟

بله

سرچ کن انواع صندوق در بورس

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2738
عرضه اولیه بستگی داره چه قیمتی باشه مثلا چهارشتبه شصت تومنه

چهارشنبه بگیری خوبه ینی؟  من تازه کد بورسی گرفتم واسوهمین هیچی نمیدونم 

توی یه ماه یا ۲۰ روز میتونم سودی داشته باشم؟  

بله میشه ولی باید صبور باشی وگرنه همش پول کارمزد به کارگزاری میدی بابت خرید و فروش

فردا عرضه اولیه داریم حداکثر ۶۳ تومن ولی تهش ۳۰ تومن برسه ب هر نفر خواستی اونو بخر غگیلا 

اها مرسی عزیزم

فردا عرضه اولیه داریم حداکثر ۶۳ تومن ولی تهش ۳۰ تومن برسه ب هر نفر خواستی اونو بخر غگیلا 

مسخره س واقعا!

۲۰ هزار تمن

بلهبله میشه ولس باید صبور باشی وگرنه همش پول کارمزد به کارگزاری میدی بابت خرید و فروش

درسته باید خودمو کنترل کنم کتابی یا منبعی راجع به بورس دارین؟ که معرفی کنید؟

2706