2733
2739
عنوان

ازشیر برداشتن بچه

88 بازدید | 18 پست

پسرم یکسال و نیمش هست خیلی ضعیف شدم بس که شیرمیخوره ....میخام از شیر برش دارم بنظرتون زوده؟؟؟از یه طرف دارم نابود میشم دیه جون ندارم اصلا لز طرفیم نگرانم میگه زوده گناه داره کسی تجربه ای داره بگه

پسر من... امید من... خدا حافظ جانت باشد زندگی مامان  

بسه بابا من دقیقا یکسالگیش‌ از شیر گرفتم بعد از اون هم خوابش‌ بهتر شد هم خوراکش‌ هم خودم اعصابم‌ آروم تر شد‌

بهترین‌ تصمیم‌ زندگیم بود

خدا با منه. پس همه چی خوب پیش میره😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بسه بابا من دقیقا یکسالگیش‌ از شیر گرفتم بعد از اون هم خوابش‌ بهتر شد هم خوراکش‌ هم خودم اعصابم‌ آرو ...

خب چه جوری خیلیییییی وابسته به سینه اس چیکار کردی

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
بسه بابا من دقیقا یکسالگیش‌ از شیر گرفتم بعد از اون هم خوابش‌ بهتر شد هم خوراکش‌ هم خودم اعصابم‌ آرو ...

ضعیف نیست الان بچت؟؟؟؟

من یک سال و ده ماهگی برداشتمش از شیر  اصلا هم اذیت نشد  از دارو گیاهی  صبر زرد گرف ...

یعنی الان زوده؟؟؟؟

2740

من که خیلی لاغرم و بدنم ضعیفه تا ۲۲ ماهگی به دخترم شیر دادم الان ۱۰ روزی میشه از شیر گرفتمش دلم براش میسوزه بخاطر روزه داری گرفتمش وگرنه ۲ سال بهش شیر میدادم 

خداجونم مرسی همیشه هرچی خواستم بهترینشو بهم دادی   
خب چه جوری خیلیییییی وابسته به سینه اس چیکار کردی

خیلی راحت‌ فقط با بازی مشغولش‌ میکردم و بهش خوراکی‌هایی‌ که دوست داشت‌ میدادم تا سیر باشه و یاد ممه‌ نیفته‌

هرروز یه وعده‌شو کم کردم تا یه هفته

دو روز آخر فقط یه وعده قبل از خواب میدادم از روز تولدش‌ دیگه ندادم و اونم نخواست‌

البته به شیر گاو عادتش‌ دادم‌ تو اون مدت با شیشه‌ی آبخوری

امام صادق گفتن بهترین زمان ۲۱ ماهگیشه که واقعا هم درسته چون بچه فقط وابستگی داره به شیر خوردن اما نیازی نداره حالا زودتر از اونو هرکی تجربه داره بگه من خودم راحت شدم ۲۱ ماهگی گرفتم و افتاد به غذا خودن دست از سر من برداشت

خیلی راحت‌ فقط با بازی مشغولش‌ میکردم و بهش خوراکی‌هایی‌ که دوست داشت‌ میدادم تا سیر باشه و یاد ممه‌ ...

شهریور دخترم دوسالش تموم میشه

چه جوری کار کنم شبا،شبا جدم جلوی چشمه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
ضعیف نیست الان بچت؟؟؟؟

تازه داره خوب میشه 

تا  موقعی که شیر میخورد 

خودمو میکشتم تا به ذره غذا بخوره 

اما تا از شیر برداشتم 

هم خوابش بهتر شد 

هم غذا خوردنش 

تازه قبلش اصن شیر گاو نمیخورد

در صورتی که واسه بدنش لازم بودم 

اما الان ۲ لیوان در روز سیر میخوره  

ضعیف نیست الان بچت؟؟؟؟

نه خداروشکر هیچ مشکلی نداره

بهداشت هم گفتن بهترین کارو کردی هرقدر بیشتر بدی‌ بیشتر وابسته میشه و چیزای مقوی‌ نمیخوره‌

امام صادق گفتن بهترین زمان ۲۱ ماهگیشه که واقعا هم درسته چون بچه فقط وابستگی داره به شیر خوردن اما نی ...

آخه قرآن میگه 24ماه دوسال کامل

تو این احادیث دخل و تصرف زیاده

1
5
10
15
20
25
30
35
40