2733
2734

این جریان دیروزه بخونید تا جریان الانم بگم😒

ازاول اسفند خونه قرنطینه ایم یه امروزو زود اومد قرار بود مارو ببره یه دور بده ببخشید واضح توضیح میدم معذرت میخام من تو خونه لباس زیر نمیپوشم مانتوم رو پوشیدم دیگه حوصلم نیومد لباس زیرم ببندم چون قرار بود تو ماشین بشینیم گفتم ببین پیداس لباس زیر نبستم با حرص گفت من چه میدونم هرچی رو از من میپرسی قبلشم چندتا سوال کردم بشدت پرخاش کرد بهم با این حرفش از کوره در رفتم گفتم چشم که داری نگاه کن ببین پیداس یا نه حالا اگه زن مردم بود۳۰۰بار آنالیز میکردی ازبالا تاپایین عصبی شد برس و پرت کرد کلی فحشم داد بچه رو ورداشت رفتن بیرون گفت خودمون دوتا میریم یک ساعتم یک ساعته این عنتر رو نبینم😔😔من ارایش کرده با لباس همینجا نشستم تو خونه😭

بعد امروز صبحم زنگ زد یبار جواب ندادم

وایسید باقیشو بگم

تا اینجا حقت بود 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

میشه لطفا لایک کنید😁😁😁😁

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

اومد خونه محلم نداد منم شام درست نکردم محلم ندادم اصلا الان اومده نشسته رو مبل اهنگ گلهای خشک تو گلدون از معین رو گزاشته صداشم زیاد کرده

متن اهنگ اینه گلهای خشک تو گلدون خبر از درد میده خبر از تنهایی  و زندگی سرد میده وقتی با شور به خونه رو میارم بمن ازار تو فرمان عقب گرد میده😐

2706