2737
2739

خانوما بچه هاتون چند وعده غذا میخورن؟

چقدر آب و مایعات میخورن؟

پسرم دو سال و یک ماهشه عادت داشت با شیشه شیر و آب بخوره حدود دو هفته پیش شیشه ش شکست و منم دیگه واسش نخریدم

دو روز بهونه گرفت چون موقع خواب با شیشه میخوابید بعدش عادت کرد.اما از وقتی شیشه نداره خیلی کم آب میخوره حجم ادرارشم خیلی کم شده.

قبلا 10 بار یا بیشتر 150 سی سی آب میخورد.الان نهایت 3 لیوان بخوره.

لطفا قد و وزن بچه هاتون رو هم بگید

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖

لیوان واسش بخر

نی دار

خیلی خوبه

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

پسر من خودش میگه آب بده منم میدم .بزور بهش آب نمیدم ..غذام 3 وعده میخوره وسطاش شیر و بیسکویت بعضی وقتا میخواد خودش میدم 

22 ماهه 92 قدش وزنشو دقیق نمیدونم آخرین بار 14 بود

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پسر من خودش میگه آب بده منم میدم .بزور بهش آب نمیدم ..غذام 3 وعده میخوره وسطاش شیر و بیسکویت بعضی وق ...

چون حجم ادرارش کم شده نگرانم.

پسر منم وزنش خوبه 3 وعده غذا میخوره میان وعده فقط میوه میدم

خریدم اما بازم کم میخوره

پسر من 2سالگی حدودا 17 کیلو بود

قد 90 و خورده ای

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
2740
چون حجم ادرارش کم شده نگرانم. پسر منم وزنش خوبه 3 وعده غذا میخوره میان وعده فقط میوه میدم

این فسقلیا خودشون بهتر میدونن تشنشونه میان میگن نگران نباش😅

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗

من 3وعده اصلی رو میدم

یه وعده هم عصرونه

الانا که دیر میگذره میوه هم میدم بهش

چندتا هم بادوم یا پسته ای چیزی

پسر من 2سالگی حدودا 17 کیلو بود قد 90 و خورده ای

پسر منم الان 16 کیلو قدشم 96 ماشاا... وزنش خوبه الان کم غذا میخوره همه میگن خیلی کم میخوره منم دیگه اهمیت نمیدم به حرفشون

این فسقلیا خودشون بهتر میدونن تشنشونه میان میگن نگران نباش😅

ای خدا از دست این فسقلیا😉😉😉ممنونم عزیزم

من 3وعده اصلی رو میدم یه وعده هم عصرونه الانا که دیر میگذره میوه هم میدم بهش چندتا هم بادوم یا پس ...

خدا نگهش داره واست عزیزم.پسر من وزنش خوبه جدیدا کم غذا میخوره.منم یه میوه میدم یه مشت بادوم و پسته با خرما

بچه  من ۲۰ ماهه ۱۰ کیلو وزن داره کلا خوردن و نوشیدنش کمه وزن تولدشم ۳۱۵۰ بود 😣😢😭😢

خدا حفظش کنه تنش سلامت باشه.وزن تولدش خوب بوده سعی کن الان غذاهاشو مقوی کنی

2706