2737
2739
عنوان

چرا همه نسبت بهم یجورین

158 بازدید | 10 پست

اکثر ادما باهام خوب برخورد نمیکنن مثلا تو جمعی باشیم من خوش برخورد میکنم با همه گرم میگیرم ولی بعضیا یجوری رفتار میکنن مثلا یسری رفتیم خونه دوست مامانم مامانم با دخترش منو اشنا کرد من خوب سلام و احوال پرسی کردم اون هی برام چشم و ابرو میومد انگار دشمنشم🙄من توهم نمیزنم بخدا تمون دوستام باهام اینجورن🙄🙄خسته شدم ننیدونم باید باهاشون چجوری برخورد کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

عزیزم شاید زیادی تحویل میگیری طرف هوا برش میداره!

شما خونه دوست مامانت مهمون بودید دختر دوست مامانت باید با تو گرم میگرفت نه شما چون شما مهمون بودی نه میزبان

خلاصه خیلی به اطرافیانت بال و پر نده 

مودب و با شخصیت بودنتو ادامه بده ولی بقیش همون که گفتم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

من که با اکثر دوستام کات کردم بعضیهاشون که تازه به دوران هستن کلاس زیادی برام گذاشتن دستشون رو شد😂😂😂کلا در حد یه احوالپرسی ساده گاهی حالشونو میپرسم با هر کی زیاد صمیمی بشیم میخواد از ادم سواستفاده کنه.کلا اگه جایی هم سرکار رفتم بر اساس تجربه م با هیچ کدوم از همکارا صمبمی نخوام شد و از زندگیم نخواهم گفت 

اره خیلی سعی کردم با خیلیاشون ارتباط برقرار کنم از تنهایی دربیام ولی نشد از حالا مث خودشون میشم

مثالم برات بزنم .مثلا با همسایه صمیمی شدم .گاهی بدون اطلاع قبلی میومد خونه م .وگاهی هم توی واتساپ خودش شروع به چت کردن میکرد وسط حرف زدن من میذاشت میرفت نتش هم  خاموش میکرد بعد انگار خونه من سوپر مارکته هر چی توی خونه کم میاورد میومد از من میگرفت درحالیکه شوهرش هرروز توی خونه س و دو تا ماشین دارن منم دیگه یه مدت تماس میگرفت یکی در میون جواب میدادم دیگه رابطه مون خدا رو شکر کمرنگ شد .