2733
2739
عنوان

نان اچ ا-مامانا به كمكتون نياز دارم

805 بازدید | 32 پست

مامانا پسر من يك هفته ديگه چهار ماهش تموم ميشه،شيرخشكيه،نان يك ميدادم،صورتش اگزما شد و مدفوعش سبز،بعد از دوما دكتر نان اچ ا بهش داده،ميخوام بدونم چقدر طول ميكشه اثر كنه؟حساسيتش شديده؟خيلي نگرانم

چه غريبانه تو با ياد وطن مينالي،من چه گويم كه غريب است دلم در وطنم🌷🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پسر منم مدفوعش سبز شده بود وقتی نان میخورد عوض کردم ببلاک دادم همون روز اول مدفوعش به رنگ طبیعی برگ ...

نان بخاطر آهن سبز میکنه. این یه مشکل نیست که بخاطرش شیر رو عوص کنی 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
پسر منم مدفوعش سبز شده بود وقتی نان میخورد عوض کردم ببلاک دادم همون روز اول مدفوعش به رنگ طبیعی برگ ...

اچ ا ميديذن؟

2740

اگه حساسیتش کمه با نان اچ ا برطرف میشه اگه خودت هم شیر میدی که باید رژیم سخت بگیری. 

اگه حساسیتش زیاده با اپتامیل پپتی اگه نشد اپتامیل پپتی جونیور اگه بازم نشد باید سراع شیرهای هلال احمری مثل الکر بری. 

ببلاک نفاخه شدید.کلا سمتش نرو

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
اگه حساسیتش کمه با نان اچ ا برطرف میشه اگه خودت هم شیر میدی که باید رژیم سخت بگیری.  اگه حساسی ...

در حد همين اگزما و مدفوع سبزه،اگر اثر كنه تا كي معلوم ميشه؟

2706