2733
2734
عنوان

نزدیکی بعد از کورتاژ

| مشاهده متن کامل بحث + 30742 بازدید | 32 پست
خونریزیم از دیروز داره قطع میشه سونو رفتم گف هیچ مشکلی نیس و دهانه بسته شده ولی چون مادر شوهرم همرام ...

با مادرشوهر میرین دکتر؟   با شما داخل هم میاد؟ من با شوهرمم برم حتی تو نمیاد. چه برسه مادرشوهر   

یه خانم مستقل و قوی 
مادرشوهر و همراهم میره خجالت میکشم

الهی الان‌خانومایی که کورتاژ داشتن میگن بعد یکی دوماه شروع کردن که توهم به نظرم میتونی الان سه ماه گذشته عزیزم

درساحل زندگی قدم میزدم،همه جا دو رد پا دیدم،جای پای من و خدا،به سخت ترین لحظات که رسیدم،فقط یک جای پادیدم،گفتم خدایا درسخت ترین شرایط مرا تنها گذاشتی،ندا امد تورا در سخت ترین شرایط به دوش کشیدم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با مادرشوهر میرین دکتر؟   با شما داخل هم میاد؟ من با شوهرمم برم حتی تو نمیاد. چه برسه مادرشوه ...

آره دیگ چ کنم

عشق مامان دوماه با من بودی و بهت عادت کرده بودم و چقدر ذوق اومدنتو داشتم ولی زود رفتی عشق مامان این دو ماه قد یه دنیا وابستت شدم و الان باید بدون تو نفس بکشم....یعنی میشه منم مادر بشم میشه برام دعا کنین😭😭😭😭😔😔😔😔
2731

عزیزم برات سرچ کردم، از سایت بیمارستانی در امریکا، 

تا ۲ هفته بعد از کورتاژ بخاطر جلوگیری از عفونت رابطه نداشته باش، اینو بهش میگن مرحله مراقبت پس از کورتاژ،  تا ۲ هفته رابطه نداشته باش یا وسیله یا پماد یا چیز دیگه ای وارد واژن نکن، بعد از دو هفته همه چیز اوکیه

الهی الان‌خانومایی که کورتاژ داشتن میگن بعد یکی دوماه شروع کردن که توهم به نظرم میتونی الان سه ماه گ ...

نه دیگه سه ماه رابطه نداریم،از کورتاژم۹روز گذشته،همسرم سختشه

عشق مامان دوماه با من بودی و بهت عادت کرده بودم و چقدر ذوق اومدنتو داشتم ولی زود رفتی عشق مامان این دو ماه قد یه دنیا وابستت شدم و الان باید بدون تو نفس بکشم....یعنی میشه منم مادر بشم میشه برام دعا کنین😭😭😭😭😔😔😔😔
عزیزم برات سرچ کردم، از سایت بیمارستانی در امریکا،  تا ۲ هفته بعد از کورتاژ بخاطر جلوگیری از ع ...

وای ممنونم از لطفت عزیزم😘

بعد کورتاژ من ۳ هفته بعدش داشتم رابطه حتی تو بروشورای بعد عملم همینو نوشته بود البته من ۹ هفته بودم

ممنونم از راهنماییت خانومی

2740
من یه هفته بعدش داشتم.اتفاقا بهترین رابطه طول عمرم بود😂

دردی چیزی نداشتی؟؟مشکلی پیش نیومد؟؟خونریزی نکردی؟؟من خیلی میترسم

نه دیگه سه ماه رابطه نداریم،از کورتاژم۹روز گذشته،همسرم سختشه

اهااا پس دست نگه دار گلی زایمان طبیعیو دکتر میگه دوهفته نزدیکی نکن من خودم سزارین شدم سه ماه دکتر اجازه نزدیکی نداد با شوهرت حرف بزن یه جوری قانعش کن خوبه بعد واسه ببخشید یه لذتش خدای نکرده اسیر دوا دکتر بشی☹

درساحل زندگی قدم میزدم،همه جا دو رد پا دیدم،جای پای من و خدا،به سخت ترین لحظات که رسیدم،فقط یک جای پادیدم،گفتم خدایا درسخت ترین شرایط مرا تنها گذاشتی،ندا امد تورا در سخت ترین شرایط به دوش کشیدم....
اهااا پس دست نگه دار گلی زایمان طبیعیو دکتر میگه دوهفته نزدیکی نکن من خودم سزارین شدم سه ماه دکتر اج ...

ممنونم عزیزم...🥰

نه عزیزم مشکلی نداشتم.البته من کلا بعد کورتاژم خونریزی نداشتم.

آهان من ک تا دیروز داشتم امروز فعلنی ندارم کاش تموم بشه 

ممنونم عزیزم...🥰

خواهش گلی😘

2706