2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره شد. شوهرم تهرون ازمایش داد من تو شهر خودمون

چه جالب نمیدونستم....منم باشوهرم رفتم ولی چندنفر باکلی فامیل اومده بودن مادروخواهر پسره مادردختره..چه خبره مگه یه آزمایشه دیگه اطن کارا چیه واقعا

چه جالب نمیدونستم....منم باشوهرم رفتم ولی چندنفر باکلی فامیل اومده بودن مادروخواهر پسره مادردختره..چ ...

نیازی نیست باشن ولی اگه باشن قوته قلبه رسمه خوشحالیه... ادما چرا نباید تو شادیای همدیگه شریک باشن؟

دخترم تمام زندگی من
2740
نیازی نیست باشن ولی اگه باشن قوته قلبه رسمه خوشحالیه... ادما چرا نباید تو شادیای همدیگه شریک باشن؟

اخه بنظر من جالب نیست این کار چون یه اتبوس ادم باخودش اورده بود..من مادرم دیسک کمر داشت و نیومد خواهرام شهر خودمون نیستن مادرشوهرم ایناهم نیومدن نمیدونم حاالا خودشون نیومدن یا هرچی

میشه دقیق بگید ازمایشات چیه. منم فوبیا دارم یهو مرض ناشناخته داشته باشم

نه این چه حرفیه

یه از خونه یه از ادرار 

ادرار ازهردوطرف میگیرن برای اعتیاد 

ازخون فکرکنم از پسر میگیرن اگه کم خونی شدید داشته باشه از دخنر هم میگیرن اگه دختر نداشته باشه اوکیه.

اصلا اگه فامیل نباشی احتمال مشکل داشتن خیلی کمه

خوبه بابا

هرچند یکی از روزای بد زندگیم بود به ما گفتن هردو کم خوتید برید سه هفته اهن بخورید بیایید همه برنامه هامون به هم ریخت انقدر گریه کردم بعد از سه هفته اول رفتم مسعود ازمایش دادم دیدم هموگلوبینم بالا هم هست بعد رفتم دوباره اونجا ازمایش دادم باز زد کم کم حونی وقتی حواب مسعود رو نشونشون دادن به تته پته افتادن کیتاشون مشکل داشت فقط سه هفته گند زدن رو اعصاب ما

انقدر خوشبخت باش که صدای آرامشت گوش فلک را کر کند