2737
2734

ی مشکل عجیبی دارم.دخترم یک ماه یا بیشتر اصلا خوابش خوب نبود و حداکثر ی ساعت مداوم میخوابید شبا.هی بیدار میشد و گریه میکرد و شیر میخورد میخوابی.آخرا ک دیگه هر نیم ساعت بیدار میشد...من حدس زدم بخاطر مولتی ویتامین ایطوره.چن روز ندادم بهش.بخداهردومون آرامش داشتیم.باز دیروز ی نوع خارجیشو دادم بهش امشب نذاشت پلک رو هم بذارم.کسی این مشکلو داشته.توروخدا راهنمائیم کنید

اگر مَغز خالی مثل شِکم خالی سروصدا می کرد؛ انسان خیلی عاقل تر از این ها بود....  

تو نت خوندم بیخوابی میتونه بخاطر کم خونی باشه ولی دخترم اون چن روزی ک مولتی ویتامین ندادمش راحتتتت میخوابید😭

عزیز من چه کاریه مولتی ویتامین نده بهش هیچکار نمیشه تازه فکر کردی اینا چیه همش مواد شیمیایی،یه دکتر به من گفت که اینا همش برای سود شرکت ها هست حتی یه مستند خارجی هم دیدم که در موردش ساختن که همه این قرص های ویتامین و .... الکیه. 

عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست.یا مهدی جان ادرکنی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیز من چه کاریه مولتی ویتامین نده بهش هیچکار نمیشه تازه فکر کردی اینا چیه همش مواد شیمیایی،یه دکتر ...

میترسم برا رشدش ضرر داشته باشه.نمیدونم اصلا تا حالا ندیدم کسی بگه اینجوری شده بچه ش

عزیزم از دکتر متخصص تو اپلیکیشن دکتر ساینا سوال کن. دکترایه متخصص و خوبی داره . سوالاتت رو هر وقت خواستی میتونی به صورت مشاوره تلفنی یا متنی از دکتر متخصص بپرسی و ج بگیری خیلی خوب راهنماییت میکنه.

2738
عزیزم از دکتر متخصص تو اپلیکیشن دکتر ساینا سوال کن. دکترایه متخصص و خوبی داره . سوالاتت رو هر وقت خو ...

واقعا؟رایگانه؟

شاید با خوردن مولتی ویتامین دائم گشنش میشه و سیر نمیشه که اینجور بیخوابه و ارامش نداره

ن.من امشب هرچی خواستم بهش غذا بدم.نخورد

عزیزم مولتی ویتامین روصبح ده بهش نه شب چون گشنه ش میشه هی بیدار میشه شاید‌چن سالشه

۱۰ماهشه.دیروز ساعت۱۲ظهر بهش دادم

مولتی ویتامین ایرانی بدین خب من که دیگه هیچ اعتمادی به هرنوع جنس خارجی ندارم تا تونستن تحریم کردن از کجا معلوم اینایی که صادر میکنن آلودگی ای چیزی نداشته باشه....؟؟؟دلشون که برای ما نسوخته نوش جون خودشون مثل اینه مرا به خیر تو امید نیست شر مرسان..

2706