2737
2739
عنوان

حس میکنم داره بهم خیانت میشه

166 بازدید | 19 پست

من یه مشکلی دارم که نمیدونم چجوری حلش کنم توروخدااگه راهی به ذهنتون میرسه یادارم اشتباه میکنم بهم بگین. نامزد من ماهی یه پست اگه وقت بشه تو اینستاش میذاره تاحالا ندیدم هیچ خانومی کامنت بذاره یااگه بذاره موردمشکوکی نیست یافامیلن یارفیقاوهمکارا که همه مردن ولی سالی یه کامنت پیدا میشه که یه خانوم که نمیشناسم یه ایموجی مثلا گذاشته نامزدمم یاجواب نداده یابقول خودش بخاطر شخصیت خودش یه استیکر عادی میفرسته واین منو بشدت بهم میریزه حس میکنم داره بهم خیانت میشه درصورتی که اینجوری نیست دارم داغون و عصبی وافسرده میشم 😣

هیچوقت کسی روقضاوت نکنید سرنوشت انقدردنبالتون میکنه تاتوی یه کوچه بن بست شماروتوی همون شرایط قرار بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
کجاش خیانت داشت آخه؟؟

میگم که حسم اینجوریه همش فکر میکنم داره بهم خیانت میشه 

هیچوقت کسی روقضاوت نکنید سرنوشت انقدردنبالتون میکنه تاتوی یه کوچه بن بست شماروتوی همون شرایط قرار بده
خودتون میگین اینطور نیس ولی حسساسییت زیاد خرج میدین بتون گفته باشم اگ بخاین همینجور پیش برین حتما ا ...

اصلا دست خودم نیست همش فکرای بدمیادتوذهنم نکنه مریض شدم؟ 

هووووف😒 دنبال داستان هیجان انگیزتری بودم

ببشید😔

اینا فکرای وسواسی هسسن سابقه وسواسی دارین؟

نه اما تازگیا کنترل یه حسای این مدلی دست خودم نیست

2706