2733
2739
عنوان

شوهرم نمیاد دنبالم

1541 بازدید | 59 پست

به مشاور ز زدم گفت با همسرم تماس میگیره ولی همسرم به اون جواب نمیده ،خودم هم که گفتم بیا صحبت کنیم نیومد،

من به خاطر مشکلاتی که مادرش و عدم استقلال داره و منو کلا تو هیچ کاری به حساب نمیزاره و اولویت آخرش هم هستم دو ماه خونه پدرمم ،همسرم خونه و ماشین رو زده بنام مادرش،مهریه منم ۱۴ تا ست حالا من با این حال به خاطر بچه ام میخوام زندگیم رو حفظ کنم ولی همسرم نمیاد حرف بزنیم و رفته عدم تمکین برام زده ،حالا دیگه چون نیومد که با هم بریم مشاور دیگه منم هیییچ رقم کوتاه نمیام و مهریه و نفقه ام میگیرم،و صبر میکنم،تا مث...به التماس و غلط کردن بیوفتن،تا فکر نکنن کا التماس کردمشون، خیلی نفهمن و خودشو قبول دارن ،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

۱۴ سکه خیلی کمه جور کردنش براش راحته اگه واقعا قصد جدایی داشته باشه .منم مهریه ندارم کلا

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

به نظر من نزارین قضیه الکی شلوغ بشه و تو لج و لجبازی بیفته و بهتر کوتاه بیاین

واقعا فکر کردی با مهر 14 تا سکه ایشون اذیت میشه؟

عشق های زندگیم همسرم و گل دخترم (با احترام هیچگونه دوستی پذیرفته نمی شود.)
۸۰ و خوردی میلیون میشه😁

بنظرت برای ادامه ی زندگی یه زن تنها کافیه البته منظورم استارترعزیزنیست

دوستای گلم حاجت دارم میشه برام صلوات بفرستین هرکی صلوات فرستادلایکم کنه منم براش میفرستم
2706