2733
2734
عنوان

عمل بینی

259 بازدید | 28 پست

خانما بنظرتون الان هزینه عمل بینی چقده؟؟ بینی گوشتی

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واییی خوب شدگفتی ..منم میخام ۴سال دیگ حدودا عمل کنم خیلی پیگیرش شدم تورشت(خودم لاهیجانی هستم)چنتاپیج عکسمونشون دادم گفتن گوشتیه  وپوستت ضخیمه وگوشتی رو هردکتری عمل نمیکنع یاسخته ..البته خودم همش فکرمیکردم بینی م بی نقصه😂

راستی هزینه ش بین۹/۵تا۱۰

#حَسْبُنَاالله‌وَنِعْمَ‌الْوَکیٖلْ...خُڋا‌ݕَڔٰاےِݦَݧ‌ْڬٰاڣٖیښٺ❤
2738
واییی خوب شدگفتی ..منم میخام ۴سال دیگ حدودا عمل کنم خیلی پیگیرش شدم تورشت(خودم لاهیجانی هستم)چنتاپیج ...

واااای چقدر زیاد😢😢 این قیمت واسه رشته؟؟ پس تهران خیلی بیشتره

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده
یکی عمل کرده بود قبل کرونا ۱۲ با سه تومن رشوه به دکتر خارج نوبت عمل کنه ۱۵ تومن شده بود

😂👌 ناامید شدم کاملا

واااای چقدر زیاد😢😢 این قیمت واسه رشته؟؟ پس تهران خیلی بیشتره

عزیزم اینابهترینای رشت ن 

ولی دکترمعمولی از۶هس تا۱۰

معمولابیشترنیس جاهای دیگ ولی حسابی رو دکترازقبل تحقیق کن عین من ک واسه ۴سال دیگ میخام😂

#حَسْبُنَاالله‌وَنِعْمَ‌الْوَکیٖلْ...خُڋا‌ݕَڔٰاےِݦَݧ‌ْڬٰاڣٖیښٺ❤
عزيزم من تو تهران از ٤ تومن ديدم تا دكتراي خوب مثل محبي  ١٥ تومن

خب اون 4تومنه دیگه چی میتونه باشه

بعد واسه من نه انحراف داره نه چیزی