2737
2739
عنوان

خشته شدم ديگه 😭😭😭😭😭

213 بازدید | 18 پست

بچم يك سال و چهار ماهش همش ميره روي ميز تلويزيون ميترسم با تلويزيون دوتايي پرت شن پايين اصلا نميفهمه هرچي ميگم نكن هر كاري ميكنم با مهربوني ميگم داد ميزنم ميزنم رو دستش اصلا انگار نه انگار ، در جا كفشي باز ميكنه كفشها رو در مياره هر چي ميگم هر جور اصلا نميفهمه😭 ديگه خسته شدم ، به همه چي دست ميزنه ، ديگه نميدونم چه كنم ، يك عالمه وسيله بازي داره اصلا باهاشون بازي نميكنه فقط خرابكاري ، همش صداي من تو آپارتمان به خدا، جلو همسايه ها خجالت ميكشم ، همش با شوهرم دعوا داريم سر اين بچه ، خسته شدم ديگه 

خدا جاي حق نشسته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه س تو آپارتمانای فسقلی انتظار داری بشینه ی گوشه هیچکار نکنه؟ 

تلویزیونتون رو رو دیوار نصب کن

جا کفشی رو هم بذا بریزه بیرون بازی کنه نمیشه ک دس ب هیچی نزنه بچه دو سن کنجکاویه

قند عسل من
2738
عزیزم الان وقت بازیگوشیش هست،اون درکی از تنبیه نداره.وسایل را ازش دور کن.کلا تا سه سالگی خونه را خلو ...

يه جوري جمع خونم كه هر لحظه ميتونم اثاث كشي كنم 😭😭😭😭

خدا جاي حق نشسته 
[QUOTE=134228118]چرا اینجوری میکنی بچه طبیعتشه به خاطر سنشه کنجکاوه میخاد کشف کنه باید کمکش کنی یادش ...

گناه داره بذار یاد بگیره کشف کنه توام باهاش همراهی کن بعد به صورت بازی بگو حالا بیا باهم مرتب کنیم خوشگل شه

سلام 

راهش فقط یه چیزه ... عوض ناراحتی باید خوشحالم باشید بچتون سالمه و این طبیعیه و بزرگ بشه کاملا رام و اروم میشه... مثل یه سد میمونه که یه رودخونه پشتشه حالا اگر میزان بدر رفت اب و میزان اب ورودی یکسان باشه نه سد لب ریز میشه و میشکنه نه خالی میشه... پیشنهادم اینه ببریدش باشگاه ورزشی مثل ژیمناستیک هم یه چیزی یاد میگیره هم انرژیش تخلیه میشه مطمئن باشید تو جمع همسنو سالاش قرار بگیره تو رشدش خیلی مفیده... موفق باشی

2706