2737
2739

سلام خانم ها یه زمین داریم میخوایم خونه بسازیم ۲۰۰متر

ایده واسه ساختش میخوام قبل اینکه برم پیش معمار اگه بلدین لطفا کمک کنید

عرضش چنده

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو اینستا خیلی هست,میتونی از هرجایی که خوشت اومد اون ایده رو بکار ببری,یا ترکیب چن نقشه رو واسه خودت انتخاب کنی و به معمار بگی تا واست اجرا کنه

تنها کسی که لازم است او را شکست دهید ، همان کسی است که دیروز بوده اید
2731
تو اینستا خیلی هست,میتونی از هرجایی که خوشت اومد اون ایده رو بکار ببری,یا ترکیب چن نقشه رو واسه خودت ...

اخه خیلی زیاده اینجور عکسا نمی دونم چی ب چیه 

گفتم از بچه های اینجا کمک بگیرم راحت شم از جستجو کردن 

یه ایده خوشگل و شیک میخوام در عین سادگی

عزیزم من معماری میخونم 

ایده خونه شمارو کس دیگه نباید بده ، بلکه ایده خونتون باید از علایق خودتون و افراد خونه باشه 

علایق اعضای خانواده رو بنویس 

به فعالیت هاتون فکر کن که معمولا چه کاری انجام میدید نو‌خونه 

مثلا کتاب میخونید یا اینکه کجا غذا میخورید و .... 

چه فضاهایی رو دوست دارید ،ویژگی فضاهایی که دوس دارید چیا هست و .....

به آینده فکر کن که احتمال داره رو طراحی خونه اثر بذاره 

مثلا بچه جدید و رشته تخصیلی و ....

فضاهای نیم باز خیلی صفای خونه رو بیشتر میکنن

خدا به دلت نور بده عزیز جان 💛💫 برای هم دعا کنیم برای من هم
2740
عزیزم من معماری میخونم  ایده خونه شمارو کس دیگه نباید بده ، بلکه ایده خونتون باید از علایق خود ...

خو همین چون زیاد شناخت ندارم اینجا اومدم ازتون کمک بگیرم تو نت هرچی سرچ میزنم خونه های مجلل نشون میده من سادگی و شیک بودن مد نظرمه طرح خاص 

می تونی چند تا طرح واسم بفرستی 

به نظرم بهترین راه مشورت کردن با یه معماره بچه های اینجا هیچ اطلاعاتی از موقعیت زمین شما یا علایق ش ...

خب ایده می خوام ..چیز سختی نیست ک 

من میگم اگه طرح ساده و شیک دارین بفرستن واسم 

خو همین چون زیاد شناخت ندارم اینجا اومدم ازتون کمک بگیرم تو نت هرچی سرچ میزنم خونه های مجلل نشون مید ...

تو کدوم شهر میخواید بسازید؟ 

یه طبقه میخواید بسازید ؟ 

چن نفر قراره داخلش زندگی کنن ؟

خدا به دلت نور بده عزیز جان 💛💫 برای هم دعا کنیم برای من هم

ببین عزیزم شما زیاد به طرح فکر نکن

بیشتر به این فکر کن که علایقت چیه ، بچه هاتون ، شغلتون ، اینکه چه انتظاراتی از خونتون دارین ، بعد همه ی اینا رو به معمارتون بگید و اون خودش چندتا طرح به شما نشون میده و باهم تغییرش میدین تا به طرح ایده آلتون برسید

خب ایده می خوام ..چیز سختی نیست ک  من میگم اگه طرح ساده و شیک دارین بفرستن واسم

من طرحی ندارم اما اگه ماهواره دارین شبکه ی من و تو یه برنامه میذاره به اسم خانه های رویایی با برادران اسکات ، اون برنامه رو ببینید خیلی کمکتون میکنه ، اگه بتونید از وبسایتش کل قسمتاش رو ببینید بهتون خیلی کمک میکنه

عرضش خوبه...ب نظرمن آشپزخانه پنجره روبه بیرون داشته باشه..یا اینکه یه در توی نورگیر داشته باشه...ماهم داریم میسازیم..کلش۱۴۰متره زمینمون...

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤