2733
2739
عنوان

پرستار بچه خوبه یا مهد کودک؟

928 بازدید | 21 پست

سلام پسرم ۲۳ماهشه،یعنی تقریبا ۲ سالشه.از مهر ماه میرم سرکار اگه خدا بخواد،نمیدونم بچمو چیکار کنم.چون تو غربت هستم،مامانم اینا پیشم نیستن

فقط من و شوهرمیم.فامیلم نداریم اینجا.

بخاطر کورونا فک کنم مهدا باز نشن.پ چیکار کنم؟از پرستارا هم میترسم،شنیدم خیلیاشون به بچه نمیرسن ک اذیتش میکنن

کسی تجربه داره؟

.....

تو این سن پرستار بهتره 

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه پرستار مطمعن گیر بیاری حیلی بهتره ولی قشنگ امتحانشو پس بده چن هفته ایی یهو بیایی و بری پرستار مسن هم بگیر ...ولی مهدم خوبه اگه بچه قبول کنه 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

من خودم مادرم

بین این دو تا ۱۰۰ درصد پرستار

مهد حتی بهترینشم دوست ندارم

همش بچه ها مریضن و ویروس و .. انتقال میدن و یه سره سرما میخورن 

درست حسابی هم به غذای بچه نمیرسن

شما پرستار پیدا کن تا نرفتی سرکار بیاد و بره تا شناخت پیدا کنی و خونه تم دوربین بزار

2738
من خودم مادرم بین این دو تا ۱۰۰ درصد پرستار مهد حتی بهترینشم دوست ندارم همش بچه ها مریضن و ویروس ...

اینم پیسنهاد خوبیه،یک‌ماه زودتر بیارم،بعد مثلا برم بیرون،ولی هی بیام سر بزنم

.....
اینم پیسنهاد خوبیه،یک‌ماه زودتر بیارم،بعد مثلا برم بیرون،ولی هی بیام سر بزنم

اره عزیزم اما حتما حتما دوربین بزار حتی اگه احساس کردی زن خوبیه

دوربین که باشه دیگه‌چک میکنی از همه طرف که به بچه ت برسه

سعی کن حتی یکی و بگیری که حوصله بچه داشته باشه  و واقعا بچه دوست داشته باشه

2706