2733
2739
🤣🤣🤣🤣مسخره..... کلا از اول کرونا رفت و امد قطع نشده شاید ما تو جمعشون نبودیم ولی رفت و امد خونواد ...

من که فکر نمیکنم‌ اوضاع‌ خیلی‌ خیلی خوب شده باشه‌ . 

باز هم احتیاط‌ شرط عقل است‌ جمعیت ۳۰ نفر رو حداقل‌ ۳۰ درصد احتمال بده‌ به کرونا‌ 

انشالا‌ بخیر‌ بگذره

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از همون اولشم زندگیشون عادی بود😩

خیلی عادیتر شده دیگه

مجتمع ما همه رعایت میکردن

الان دیشب پایین همچین شلوغ بود بچه ها اومده بودن بازی 

نمی‌دونم چرا همه دنیا جدی گرفتن جز ما ⁦☹️⁩

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
2731
نشاسته؟

یک پیمانه نشاسته و۲یا۳ پیمانه شیرویک پیمانه شکرهمه روباهم میریزی داخل دیگ میزاری روگازهمش میزنی تاغلیظ شه بعدش میریزی توظرف خنک ک شدمیزاری تویخچال البته این برای ۳یا۴نفره

ولی بااین کرونا و شرایط خوبه که رفتو امدی نباشه بازم خود دانی ولی مسولیت جون همه گردن همه هست

میگم که از اول هم رفت و امد خونوادگی داشتند حالا ما تو جمعشون نبودیم ولی دیگه خسته شدم والا...میخوام خیرات مادرم افطاری بدم...

2738
شما که مادرتون تازه به رحمت خدا رفته.دل و دماغ پذیرایی از مهمون رو داری؟

به خدا داغونم...خودم رو زدم به اون راه.....کلا عاشق مهمونی رفتن و مهمونی دادنم...این هم برا خیرات مادرمه

کوکو سبزی رو ک میپزی یکم نازک تر بریز داخل ماهیتابه دو طرفه بعد ک خنک شد رو پلاستیک سلفنی چیزی بزار بهد داخاشو سالاد الویه درست کن پخشش کن بعدش رول کن بزار یخجال خودشو بگیره بعد برشش بده