2737
2739
عنوان

تجربه من از ازمایش قند بارداری

573 بازدید | 19 پست

خانوما من 5شنبه رفتم ازمایشگاه و متاسفانه یک ساعت نشده محلول گلوکزو بالا اوردم و گفتن یه روز دیگه بیا.منم امروز رفتم که خداروشکر حالم بد نشد 

به نظرم این کارا بی تاثیر نیست 

اول اینکه پودر گلوکزو درو اب ولرم و متوسط بریزید که راحت حل بشه من با خودم قیف برده بودم تووی بطری آب معدنی ریختم و خیلی راحت بود 

دوم اینکه مال من خیلی شیرین بود و بعضیا توو نی نی سایت میگفتن که ابلیمو هم کمی داره که از تهوع جلوگیری کنه. من با خودم لیمو تازه بردم بعد از اینکه محلولو خوردم یه ربع بعدش داشت حالم بد میشد یه ذره لیمو خوردم و بو کردم درست شدم. بو کردن لیمو خیلیییی موثره. گفتم اینو برای شما هم بگم شاید به کارتون اومد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
مسئول ازمایشگاه گفت چیزی نمیشه  بعدشم در حد زبون زدن به لیمو بود

مگه میشه غیر ممکنه. اصلا نباید چیزی خورده بشه.

اینجا میای میگی یه وقت یه نفر میخوره قندش بالا نشون میده بعد هزارتا گرفتاری براش پیش میاد.

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
مگه میشه غیر ممکنه. اصلا نباید چیزی خورده بشه. اینجا میای میگی یه وقت یه نفر میخوره قندش بالا نشون ...

وااا یعنی چی یه مقدار کم توو بعضی از شربتایی که خوده ازمایشگاه ها میدن هم هست 

یعنی خوبی نیومده به بعضیا

اخه به من خیلی سخت گذشت 

اره منم چندروز پیش دادم وقتی اون محلول شیرینرو خوردم میخواست دل و رودم بیاد تو حلقم فک کن ماسکم رو بینیم بود اصلا یه حال گندی داشتم 

الهی....گاهی....نگاهی(همه زندگیم دخترام)