2737
2734

سلام دوستان 

توی تاپیکای قبلیم هست که چقدر با شوهرم مشکل دارم 

روز اول ماه رمضان دوباره شروع کرد به دعوا ! تا خود سحر دعوا کردیم و همش میگفت چرا انقدر دلسرد شدی منم بهش دلایلمو گفتم و آخرش هم بهش گفتم تو هیچ کدوم از معیارهای منو نداری !! و دلم به هیچ چیز این زندگی خوش نیست

همین شد عامل بهانه که وقتی تو اینجوری میگی دیگه طلاق !!

دیروز پدرشوهرم گفت حداقل برید مشاوره!

کلی جا زنگ زدیم و بلاخره یه جا پیدا شد

تک تک رفتیم حرفامون رو زدیم 

اول من رفتم گفتم ایشون حرفای خونه رو میبره بیرون و حریم خونه رو نگه نمیداره و کلی مثال زدم ، گفتم ایشون فحاشی میکنه و کلی مثال زدم ، ایشون نفقه نمیده و خسیسه و مثال زدم ، ایشون نسبت به جنس مخالف و زن داداشش توجه ویژه داره و حساسیت های منو درک نمیکنه و مثال زدم و.............

البته گفتم که منم کلی اشتباه داشتم فلان اشتباه رو اوایل ازدواج کردم و جبران کردم ! اشتباه کردم که سه بار به حالت قهر از خونه بیرون رفتم و عذر خواهی کردم ازش و جبران کردم و دفعه آخری که توی عید منو هل داد و تمام صورت و دستام پر خون شد حتی به مادرم حتی به پلیس زنگ نزدم و موندم 

بعد نوبت اون شد 

رفت نمیدونم چیا گفت ! بعدش مشاوره منو صدا کرد که بیاید تو برای زوج درمانی !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفتم تو دیدم شوهرم چشماش قرمزه فهمیدم عین همیشه خودشو زده به گریه و زاری و مظلوم نمایی !! 

مشاوره گفت که خانم فلانی فکر میکنی چند درصد مقصری ؟؟ منم گفتم شاید نصف ماجرا تقصیر منه 

بعدش گفت اگه فلان اشتباه رو که تو کردی ، رو زن من کرده بود من طلاقش میدادم !!!

باید حداقل سعی کنی پنجاه درصد ماجرا رو تو درست کنی 

بعد برام حدیث خوند که هر همسرش : «من از روی » عملش ضایع و حبط خواهد شد 

بهش گفت ایشون چی ؟؟ خودش هم چند بار به من این حرفو زده !!

بعدش هم گفت شما دو تا مهارت زندگی ندارید و باید یاد بگیرید و گفت دعواهاتون مسخره و بچه گانه است !!

و ما رو فرستاد بیرون!!

و هیچ اشاره ای به درمان فحاشی و بدبینی و شکاکی و خسیسی و دهن لقی و.... شوهرم نکرد 

و به من گفت باید اصلاح بشم 

2728

اومدم بیرون دیدم بله !!

این مشاوره هم از همون جنس پدرشوهرمه !! از همونا که توی دینشون فقط زن مقصره و حدیث میخونند که زن نباید به مرد هیچی بگه زن باید به مرد بعد از خدا سجده کنه و .....

دیگه خسته ام 

جنگیدن فایده نداره 

نمیدونم چه کار کنم 

باید پیش ی مشاور زن میرفتین 

مردها مشخصه ک‌طرف همدیگه رو میگیرن ولی زن ها با جزییات و دقت حرف میزنن 

امیدوارم زندگیتون درست بشه

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.
2740

خب میگفتی بهش اشاره کنه به این موارد

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

من بودم بهش میگفتم مردک مریض توی قرن ۲۱ هستیم حالا دیگه انداختن همه تقصیرا گردن زن افکار عتیقه س .توی زمان شعب ابی طالب زندگی میکنه یارو .مشاورتو عوض کن .

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

مشاور تا اخرین لحظه تلاش داره ک شما جدا نشید خودت واسه زندگیت تصمیم بگیر

شوهر دختر عمم ناتوانی جنسی داشت و دختر عمم بعد از یک سال ازدواج هنو دختره....مشاوره گفت طلاق نگیر.😕

هرکس صلاح زندکی خودشو بهتر میدونه تا مشاور

میشه برای حل مشکلاتم 5 تا صلوات مهمونم کنی؟💚     وزن شروع70 وزن جدید55  وزن هدف 50  قد157.#من_میتوانم💪💪
2706