2733
2734

سلام خانما دخترم ۱۰۰روزشه

از دیشب دیدم که رون پاش قسمتی که چسب پوشک ازش میگذره کبود شده

بنظرتون ازچیه؟؟خیلی حالم بده میترسم چیزی باشه

توروخدا کسی مورد مشابه یی داشته؟

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یکم فشار بده ببین عکس العمل نشون میده که یعنی دردش بگیره؟

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
2738

پوشکش چیه؟

احتنالا تنگش بوده سفت بستی

یا حساسیت داده

یا کوچیکه براش

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 
بخاطر پوشکه شاید

ینی حساسیت ب پوشک گرفته؟؟یا من محکم بستم ینی؟؟

وای دارم دق میکنم نمیدونم برم دکتر یا نه تو این کرونا

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 
فکر نکنم چیز خاصی باشه رو کمر دختر منم هست ب مرور میرتش

رو کمرش که از بدو تولدش هست 

الان ران پاش کبوده از دیشب😞😞😞

یکم فشار بده ببین عکس العمل نشون میده که یعنی دردش بگیره؟

فشار دادم نه عکس العملی نمیده 

2706