2737
2739

من داداشم هست

یکی از چیز هایی که بیشعور ها استثنا از عهده ی آن خوب بر می آیند عصبانیت است ، آنها از آن دسته از آدم هایی نیستند که گهگاهی از کوره دربروند بلکه همیشه از کوره در میروند ، آدم بیشعور اعتقاد دارد عصبانیت بهترین وسیله برای رویارویی با جهان درنده ای است که در آن زندگی میکنیم .شعار او این است :<هرگز با یک آدم عصبانی مثل خودش بر خورد نکن بلکه ده برابر عصبانی تر برخورد کن > .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم لایک کن میخوام برا دخترم گوشواره بخرم میگم صبر کنم ارزونتر شه از طرفی میترسم گرونتر شه حیرون شم

دوست مهربونی که میخونی خیلی محتاجم به دعاتون اگه ممکنه یه صلوات برام بفرستین دلتون شاد لبتون خندون
2731
2740
من داداشم هست

میشه ازش بپرسی اگر دزدی بیاد و با مدارک شناساییش طلاشو بش بفروشه اینم عکس و اینا بگیره از طلا و مدرک . ما از دزده الان که ۵ ماه گذشته شکایت کنیم دستمون به جایی میرسه یا نه

بفرمایید

میشه ازش بپرسی اگر دزدی بیاد و با مدارک شناساییش طلاشو بش بفروشه اینم عکس و اینا بگیره از طلا و مدرک . ما از دزده الان که ۵ ماه گذشته شکایت کنیم دستمون به جایی میرسه یا نه

میشه ازش بپرسی اگر دزدی بیاد و با مدارک شناساییش طلاشو بش بفروشه اینم عکس و اینا بگیره از طلا و مدرک ...

😑😑😑اینو باید از یه پلیس بپرسی بگو اونایی ک شوهراشون پلیسن بیان

برای سلامتی پسرم و خانوادم صلوات بفرستین..یه صلواتم برای اینکه خونمون زودتر ساخته بشه...اگه فرستادین بگین منم براتون بفرستم

این ربط ب پلیس داره ن طلافروش  

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))
2706