2737
2739
عنوان

نشنيدن ضربان قلب در هفته ششم

1288 بازدید | 19 پست

سلام دوستان من الان شش هفته و يك روزمه رفتم دكتر سونو كرد گفت ساك و زوده تشكيل شده ولى ضربان قلب شنيده نشد كسى بوده كه اين تجربه رو داشته باشه؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا هفته نه تشکیل میشه نگران نباش

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
2728

عزیزدلم اگه لکه بینی یا درد نداری نگران نباش.شاید سن حاملگیتو اشتباه حدس میزنی از تاریخ پریود.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2740

واس دخترم هفته هشت  رفتم دیده نمیشد خلاصه گفت کلی اب بخور یک رب دیگه بیا تازه مشخص شد ،کلی اب بخور 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
رفتم دكتر برام ازمايش تيروييد بنويسه بعد گفت بيا سونو هم انجام بده

عزیزم زیاد به حرف دکتر دقت نکن بعضیا واقعا آدم رو تو خرج میندازن.

من خودم دکترم تا 9 هفته برام سونو ننوشته بود و میگفت به کسی نگو که بارداری تا سونو قلب بدی خیالت راحت باشه.

بعضی دکترها واقعا دلسوزن اما بعضیا متاسفانه فکر نمیکنن که آدم چرا باید دو بار سونو بده تو 9 هفته

نه خداروشكر لكه بينى ندارم والا سن حاملگى دكتر گفت 

خوبه که لکه بینی نداری.نگران هیچی نباش.بچت هیچ.مشکلی نداره.سونو واژینالم نرو.الکی بچت دسکاری میشه.فقططططط صبر داشته باش.همین😘😘😘

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2706