2733
2734
عنوان

ضربان قلب جنين

132 بازدید | 21 پست

سلام دوستان من 6 هفته و يك روزمه امروز رفتم دكتر سونو انجام داد ضربان قلب نداشت گفت برو دو هفته ديگه بيا حالا من استرس گرفتم اگه كسى تجربه اى داره ممنون ميشم راهنمايى كنه

عزیزم تا نه هفته جا داره که ضربان قلب تشکیل بشه 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم ازتاریخ پریودی شش هفتته یاازتاریخ سونو؟من ازتاریخ پریودم۸هفته وپنج روزمه میترسم برم قلب تشمیل ...

نرو چون سونو میگه ۶ هفته هستی

دو هفته هم صبر کن بعد برو

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 
نرو چون سونو میگه ۶ هفته هستی دو هفته هم صبر کن بعد برو

یعنی برم به نظرت تشکیل نشده دوس دارم زودترصدای قلبشوبشنوم آخه بعدسه سال باردارشدم بعدکلی دردسر

یه صلوات واس خونه دارشدنم بفرستیدخوشگلا❤❤
2740
یعنی برم به نظرت تشکیل نشده دوس دارم زودترصدای قلبشوبشنوم آخه بعدسه سال باردارشدم بعدکلی دردسر

مبارکت باشه

انشالله به سلامتی بغلش کنی

اینکه میری و هنوز تشکیل نشده و باید صبر کنی ، خیلی آزار دهنده ست

با تاریخ پری هم محاسبه نمیکنن

بعدشم سونوی زیاد ضرر داره ، یه وقتی برو که صداشم بشنوی انشالله

مبارکت باشه انشالله به سلامتی بغلش کنی اینکه میری و هنوز تشکیل نشده و باید صبر کنی ، خیلی آزار ...

مرسی عزیزم انشاالله قسمت همه منتظرهاآره راست میگی این همه صبرکردم دوهفته هم روش هنوزباورنکردم باردارم مرسی عزیرم بابت دلگرمیت

مرسی عزیزم انشاالله قسمت همه منتظرهاآره راست میگی این همه صبرکردم دوهفته هم روش هنوزباورنکردم باردار ...

فداتشم ، انشالله سالم و سلامت باشی و کوچولوت رو به سلامتی بغل بگیری

برام دعا کن

فداتشم ، انشالله سالم و سلامت باشی و کوچولوت رو به سلامتی بغل بگیری برام دعا کن

انشاالله به برکت همین ماه عزیزهرچی ازخدامیخوای بهت بده

انشاالله به برکت همین ماه عزیزهرچی ازخدامیخوای بهت بده

غیر از سلامتی تو دلیم ، هیچی 😭😭🥺🥺

هفته ۱۸ هستم هیچ مشکلی نداشتم

هفته پیش گفتن جنین مشکل داره ، آمینوسنتز شدم ، منتظر جوابم ، تا جواب بیاد من روزی هزاربار میمیرم و زنده میشم

اگه مشکل داشته باشه باید سقط کنم 😭

غیر از سلامتی تو دلیم ، هیچی 😭😭🥺🥺 هفته ۱۸ هستم هیچ مشکلی نداشتم هفته پیش گفتن جنین مشکل داره ، ...

چه مشکلی داره عزیزم؟خیلی ناراحت شدم انشاالله هیچی نیس ونی نی خوشگلت سالم وسلامت بیادبغلت اصلابه خودت استرس نده فقط ازخدابخواه خودش همه چی رودرست میکنه

2706