2733
2734
عنوان

راهنماييم كنييييييدددددد

134 بازدید | 13 پست

خانما من هفته 36 هستم از صبح بچه قلمبه ميشد قشنگ تو واژنم هر ان ممكن بود بزنه بيرون دقيق اينجوري حالا قلمبه ميشد قبلا انقباض داشتم نه اينجور 

بعدش نفسم قطع ميشد با هر انقباضش يكمي تكون خورد منم تكون نخوردم خوابيدم گفتم خوب ميشم اخه قبلا هم اينجور ميشدم دردايه كاذب داشتم ميخوابيدم خوب ميشدم 

الان كه بيدار شدم هنوز ادامه داره بيشتر شده خفيف بود حالا درد پريودي با كمر دردش گرفتم هيم بيشتر شده ميگيره ول ميكنه راه رفتم  يكم سنگيني بچه اومده قشنگ پايين راه رفتن نفسمو قطع ميكنه معدمم يجوريه از خواب با حالت تهووع شديد بيدار شدم 

يكي بهم بگه نكنه درد زايمان باشه؟! 

عفونت خيلي خيلي شديد دارم از شيش ماهگي احتمال زايمان زودرسمو ميدادن

💠والَّذِي هُوَ يُطْعِمُنِي وَيَسْقِينِ * وَإِذَا مَرِضْتُ فَهُوَ يَشْفِينِ💠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

درد زایمانه انشالله زایمان راحتی داشته باشی🌹💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
درد زایمانه انشالله زایمان راحتی داشته باشی🌹💎

واي بچم دستگاه نرهههه؟! موعد سزارينم 12 رووز ديگس

💠والَّذِي هُوَ يُطْعِمُنِي وَيَسْقِينِ * وَإِذَا مَرِضْتُ فَهُوَ يَشْفِينِ💠
2738
واي بچم دستگاه نرهههه؟! موعد سزارينم 12 رووز ديگس

انشالله ک صحیج وسالم ب دنیا میاد ونیازی هم ب دستگاه پیدا نمیکنه😍😍😍💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

عزیزم بچه داره بدنیا میاد   

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️