2737
2739
عنوان

ی لحظه تشریف میارین مامانای گل

62 بازدید | 12 پست

من دخترم ۱۸ ماهه اس تا حالا بهش سرلاک ندادم از بس گفتن تراریخته اس،ولی میبینم همه ب بچه هاشون میدن واقعا مقویه؟بگیرم براش؟اگه اره چ طعمی خوشمزه اس،پیشاپیش ممنون ازتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم دوست نداشتم بدم، یه بار خریدم دخترم اصلا خوشش نیومد، همونطوری ریختم دور

اخه از بس گفتن مقویه چرا نمیدی ی جوری شدم،ی جا هم شنیده بودم تراریخته اس،حالا موندم چیکار کنم

ببخشید دختر شما چطور غذا میخوره؟؟ دختر من خیلی خوب بود، یعنی صبح قشنگ با ما صبحانه ناهار و شام سر سفره الان ۱۰ روز لب به هیچی نمیزنه جز شیر، عاشق قرمه سبزی بود الان اصلا نگاه نمیکنه، دخترم تازه وارد ۱۶ ماهگی شده، البته ۶ تا دندون داره باهم در میاره

اخه از بس گفتن مقویه چرا نمیدی ی جوری شدم،ی جا هم شنیده بودم تراریخته اس،حالا موندم چیکار کنم

اصلا خوشش نیومد، هم خرما اش خریدم هم حریره بادوم ، اصلا خوشش نیومد، شاید چون تو یکسالگی سن بالا دادم خوشش نیومد، شاید از ۶ ماهگی میدادم عادت میکرد،

2738
ببخشید دختر شما چطور غذا میخوره؟؟ دختر من خیلی خوب بود، یعنی صبح قشنگ با ما صبحانه ناهار و شام سر سف ...

دختر منم قبلا خیلی خوب غذا میخورد تقریبا از ۱۵ ماهگی بدغدا شد خودم فهمیدم بخاطردندوناشه،احتمالا دختر شما هم بخاطر دندون بی اشتها شده،میگذره دوره اش نگران نباش عزیزم،دختر من ی روز جز شیر هیچی نمیخوره ی روز هم کامل غذاشو میخوره

دختر منم قبلا خیلی خوب غذا میخورد تقریبا از ۱۵ ماهگی بدغدا شد خودم فهمیدم بخاطردندوناشه،احتمالا دختر ...

من به دخترم محصولات ماجان میدادم، یکم گرون، عاشق بود، بعد اونم دیگه نخورد 

چی هست

جلدش شبیه شیر کاکائو تک نفره یا شیر تک نفره، داخلش حریره های مختلف واقعا خیلی خوشمزه است، باز میکنی دو ساعت باید بخوره، چون هیچ نوع مواد نگهدارنده ای نداره، تو دیجی کالا برو نظرات بخون، خیلی مقوی خوب