2733
2739
عنوان

کیا بعد بلاک کردن پشیمون میشن😂😅

| مشاهده متن کامل بحث + 6341 بازدید | 39 پست
کسی بلاکتون کنه نا راحت نمیشین

ادمی نیستم دعوایی باشم کسی بلاکم کنه ولی اگ بکنه هم مهم نیس چون قطعا بی دلیل بوده ولی خودم بلاک میکنم نخوام حرفای شخصی ک بدیش ثابت شده رو بشنوم

سال ها از خود پرسیدم کیستم؟ اتشم؟ شوقم؟ شرارم ؟چیستم ؟دیدمش امروزو دانستم کنون من ب جز او او ب جز من نیستم  
خب چه فایده وقتی بعدش پشیمون میشی😂😂

اون لحظه احتمال پشیمونی نمیدم بعد دلم تنگ میشه😅

سال ها از خود پرسیدم کیستم؟ اتشم؟ شوقم؟ شرارم ؟چیستم ؟دیدمش امروزو دانستم کنون من ب جز او او ب جز من نیستم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره پشیمون میشدم ولی بعدش پروفایلمو سفید میکردم ک یعنی بگم بلاک نبودی پروفایل نداشتم

😂😂😂😂ایول

2742

من که تو زندگیم هیچ کس برام اهمیت نداره وقتی بلاکش می کنم بعد یک روز اصلا فراموش می کنم چنین ادمی وجود داشته😂

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏
من خانواده شوهرمو بلاک کردم چون دوس ندارم عکسامو ببینه😁😁

وااای بهترین حرکتو زدی  واقن ایول 👏👏👏 از شرشون راحت شدی 

این بلاک کزدن چقد بد ینفر منو از ۵۰جا بلاک کرده😒

وا چرا لابد دعواتون شده یا نمیخواد پروفشو ببینید

2740
من که تو زندگیم هیچ کس برام اهمیت نداره وقتی بلاکش می کنم بعد یک روز اصلا فراموش می کنم چنین ادمی وج ...

😂😂😂😂تو واقن از برگزیدگانی

خب اینجوری بدتره که😂 حالا این خوبه بدتراز همه اونایین که هیچوقت پیام نمیدن و بلاک میکنن😂😂

واااای فاز اونا دیگه چیه 😂😂

بحث کردیم 

پس واسه همونه شمام بلاکش کن والا😀

😂😂😂😂تو واقن از برگزیدگانی

عنایت جنابعالی مستدام

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏
2706