2733
2734

سلام کسی هست؟

من خیلی استرس دارم

من توی اقدام به بارداری هستم. امروز موعد پریودم بود ولی نشدم. تا حالا هرگز عقب نیفتاده بود اولین بارمه. از عصر یه خوشحالی وجودم و گرفت فک کردم معجزه شده و باردار شدم ولی الان یهو یادم افتاد پارسال پرولاکتینم بالا بود. رفتم گوگل سرچ کردم دیدم نوشته پرولاکتین بالا هم ممکنه باعث عدم پریود بشه. الان از استرس دارم میمیرم. ینی چم شده😭😭😭😭😭😭😭کلا حال روحیم چندروزه به هم ریخته ست. همش عصبی ام.تو روخدا کسی هست اطلاعات داشته باشه در ابن زمینه؟ کسی میتونه من و یه کم آروم کنه؟ توروخداا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

پرولاکتین چیه نکنه من اون دارم ۱۲روزه پری نمیشم😭😭😭

ایشالا خدای بزرگ همروصاحب بچه کنه هیچکس چشم انتظارنباشع....😍😍😍خدایا ای خدای بزرگ ای الرحم الراحمین بچم سالم وسلامت دنیا بیاد ای خدای بزرگ 😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

نمیخام بهت استرس وارد کنم

ولی علائم پرولاکتینه

البته تا ۷روز میگن طبیعیه ک عقب بزنی

ولی بیشتر مشکلات دیگه داری

منم پرولاکتینم بالاس 

یه مازندرانی باتعصب😎🙌                               امضا ندارم انگشت میزنم😐☝🔵
پارسال پرولاکتین داشتی چ قرصی خوردی اومد پایین؟ منم پرولاکتین بالا دارم پریودم خیلی نامنظم جوش صورت ...

دو سه سال پیش داشتم یه دوره قرص خوردم اومد پایین اسمش یادم نیس داستنکس یه همچین چیزایی بود‌. ولی پارسال دوباره بالا بود که دکتر گفت بهت قرص نمیدم خودت استرست و کم کن. وای خیلی ناراحتم. کاش حداقل ادم باردار نمیشه بموقع پریود بشه که اینجوری عذاب نکشه😭😭😭😭😭😭😭

دو سه سال پیش داشتم یه دوره قرص خوردم اومد پایین اسمش یادم نیس داستنکس یه همچین چیزایی بود‌. ولی پار ...

آره خیلی بده پرولاکتین.منم همی ماه داستینکس خوردم یعنی پرولاکتینم میاد پایین پریودم منظم میشه؟

خانوما من کلا این ماه یه سری علایم عجیب و غریب داشتم. کلا سه بار اقدام کردم . روز ۱۰ و ۱۲ و ۱۴. که روز ۱۲ و ۱۴ بعد از نزدیکی که رفتم دسشویی حدود نیم ساعت بعد  از واژنم به همراه ترشحات، خون خارج شد و تا چند ساعت ادامه داشت. ولی خییلی کم یعنی در حد لک .بعدش دیگه اقدام نکردیم و چند شب بعدش من یهو شبا دلپیچه میگرفتم درحالیکه تاحالا سابقه نداشت.از حدود یک هفته قبل هم رگه های خون خشک وقتی میرم دسشویی میبینم که امروز که موعد پریودمه تقریبا قطع شده

کسی میدونه مجموع این عوامل نشانه چی میتونه باشه؟

2706