2737
2734
عنوان

یک سوال داشتم.

77 بازدید | 7 پست

من مامانم پای راستش بی حس شده.ام آر آی دادن دیسک کمر دارن.دکترا که میگن عمل ولی سخته.گفتم ببینم اینجا کسی هست از اطرافیانش که همچین مشکلی داشته و بهتر شده.یکبارم حجامت کردن ولی فرقی نکرده.لطفا براش دعا کنین.

لطفا برای تمامی درگذشتگان و پدر من یک صلوات هدیه کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مادرمنم چندین ساله پای چپ وراستشون به خصوص چپ بی حس وبی حاله این مشکلشون هی بیشتر شد نمیتونن سرپا بایستن😣 دکتر گفت دیسک کمرم دارن ، خیلی بی حسی بده از دردم بدتر😓 آدم دردو یه مسکن میخوره بهتر میشه ولی برای این چی بخوره . مامانم میگه انگار از کمرش به پایین یه چیزی آویزون شده وسنگینی میکنه خیلی خیلی دارن اذیت میشن تصورشم نمیتونم بکنم . نمیدونم چیکار کنم براش😓

2728
سلام مادرمنم چندین ساله پای چپ وراستشون به خصوص چپ بی حس وبی حاله این مشکلشون هی بیشتر شد نمیتونن سر ...

آره دقیقا مامان منم میگه پای راستم خیلی سنگینه طفلکی همش تو خونه ست.نمیتونه جایی بره منم موندم چیکار کنم

یعنی پاشون بی حس بود؟میشه توضیح بدین نشنیدم تا حالا

اره مامانم هم دیسک گردن داشت هم دیسک کمر. رفت دکتر و دکتر بهش گفت عمل خطرناکه و ممکنه فلج بشه واسه همین دکتر گفت دیسکوژل کنه. دقیق نمیدونم ولی یه ماده ژل طور رو تزریق میکنن به کمر و گردن که جای دیسک قرار میگیره. نه بخیه میخواد نه هیچی. بیشتر از دو ساعت هم طول نمیکشه و مامانم بعد از دو ساعت بعد تزریقش با پای خودش اومد خونه

فقط اینکه دو هفته استراحت بود. البته خوب خوب نشد ولی از فبلش خیلی بهتر شده

اره مامانم هم دیسک گردن داشت هم دیسک کمر. رفت دکتر و دکتر بهش گفت عمل خطرناکه و ممکنه فلج بشه واسه ه ...

ممنون عزیزم.تازگی انجام دادن؟هزینه ش چقدر شد؟کدوم شهر هستین؟

2740