2733
2739
عنوان

پیش دبستانی خوب در اصفهان

1874 بازدید | 13 پست

به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.

دنبال یه پیش دیستانی خوب با مربیها و کادر مهربون و تعداد بچه های کم واسه پسرم میگردم

به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی ام هست فرزین اول جابر انصاری البته خانه ی بازیش اونجاس مهد اصلی فکرکنم توی ملکشهر باشه 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
2728
طاها توی خیابون چهارراه فلسطین با مدیریت اقای سلطانی  البته پسرونه اس

شما خودتون تجربه دارید؟پسرم امسال میره پیش 2 و پارسال از پیش 1 زده شده.میخوام بتونن اعتمادش رو جلب کنن

یکی ام هست فرزین اول جابر انصاری البته خانه ی بازیش اونجاس مهد اصلی فکرکنم توی ملکشهر باشه 

اینها که گفتید خلوته؟یا شلوغه؟

لطفا اگر کسی میدونه راهنمایی کنه

مدیریت طاها خیلی خوبه من اونجا کار کردم و واقعا معلم مهربون و خوبی داشتن 

خیلی ب بچه ها اهمیت میداد 

فرزین هم نسبتا خلوته 

اما در کل مهد های خوبیه

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
2740
مدیریت طاها خیلی خوبه من اونجا کار کردم و واقعا معلم مهربون و خوبی داشتن  خیلی ب بچه ها اهمیت ...

ممنون عزیزم از پاسختون

شیما جان چه کارکردی ؟تکرر ادرار پسرتون برطرف شد؟علتش همون اضطراب بود؟؟

سلام عزیزم.فعلا هیچکار.والا میگن اظطرابه.الان هم که کرونا هست.ادم میترسه بره اینور اونور تازه این مریضی رو هم بگیره..شما چیکار کردین؟پسرتون بهتر شد خدا رو شکر؟

سلام عزیزم پسرم نه هنوز فاصله هر ادرارش یک تادوساعت میشه..باورت میشه یکجور فوبیای دستشویی گرفتم خونه نشین شدم حتی جمعه ها میترسم برم بیرون که یهو دستشوییش نگیره😔 شما چقدر بین هر ادرارش هست؟کاری براش انحام دادین بهتر بشه؟فکرمیکنید مواقع خاصی تکررش بیشتر میشه؟

عاشقتم خدا
سلام عزیزم پسرم نه هنوز فاصله هر ادرارش یک تادوساعت میشه..باورت میشه یکجور فوبیای دستشویی گرفتم خونه ...

خوب حق دارید.والا پسر من بعضی مواقع فاصله بین دو تا ادرارش نیم ساعت و حتی یکربع هم میشه.یه پزشک متخصص کلیه اطفال یکبار بهم گفت،هر موقع ادرار داره کم کم عقب بندازید و خودش رو نگه داره.مثلا هفته اول دو دقیقه صبر کنه،هفته بعد 5 دقیقه و همینطور زیادش کنید.تا مثانه اش عادت کنه

سلام عزیزدلم وقت بخیر عذر میخوام‌مزاحم‌شدم تو یه تاپیک‌قدیمی دیدم نوشته بودین‌پسرتون حستسیت داشته. خواستم‌بدونم‌شکر خدا الان حالش خوب شده ؟ میتونه همه چی بخوره ؟ پسر منم‌حساسیت داره