2737
2739
سلام
میخوام ببینم این زیبایتون چقدر توی زندگی زناشویتون تاثیر داره ؟ همسرتون خیلی به این موضوع افتخار میکنههههههههههههههههههههه
رز جان به نظرم تاپیک جالبیه .
به نظر من صورت خیلی مهم نیست البته نه اینکه اصلا مهم نباشه ولی برای زندگی خوب لازم نیست زن خیلی زیبا باشه همینکه چهره معمولی داشته باشه ولی اندام متناسب و رفتار خوبی داشته باشه خیلی تأثیر گذارتره.
چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب ببین رز جان زیبایی یه چیز نسبی هستش و مطلق نیست در نتیجه هر کس یه سلیقه ای داره ممکنه شما یه چیزی یا یه آدمی رو خیلی خوشگل ببینی و مطابق با سلیقه شما باشه ولی همون آدم یا چیز از نظر من اصلا زیبا نباشه ...

با این حساب فکر کنم بهتره بگیم کی از نظر همسرش خوشگله و این چه تاثیری تو زندگیش داشته ...

اوه اوه بحث و فلسفی کردم فکر کنم ببخشیددددد :)))
2728
یکی از دوستای خودم فوق العاده زیباست و خوش اندام ولی در شرف طلاق گرفتنه چرا چون رفتارش مطابق سلیقه همسرش نبود. با اینکه از نظر ظاهر خیلی از همسرش سر بود ولی همسرش به راحتی رفت سراغ خانوم دیگه ای که خیلی هم زیبا نیست
چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
عزیزم شوهر من همیشه میگه اگه تو اینهمه خوشگل نبودی نمیگرفتمت ولی حرفایی بهم میزنه و کارایی میکنه که ادم به حیوون خونش هم نمیگه همسر که جای خود داره

به نظر من خوشگلیه شانس از خوشگلیه صورت خیلی بهتره.ادمایی هستن که اصلا قیافه ندارن ولی به چشم شوهراشون فرشتن در عوض کسایی هستن که مثل ماه هستن و یه سر سوزن شانس ندارن. به نطر من خوشگلی اصلا تاثیری تو زندگی نداره
از اینکه به طرز اعجاب انگیزی فقط در رویاهایم سرزنده‌ام احساس غم میکنم
2738
ولی آسمون جون به نظر من واسه قیافه های معمولی سلیقه ای اما اونی که واقعا خوشگله از نظر همه خوشگله
نه میخوام ببینم اونی که واقعا خوشگله تاثیرشو بگه
این مسئله تو کشور ما خیلی مهمه
حتی وقتی یه نفر خیلییییییییی خووووووووووبه بازم میگن خیلللللللللللللللللللللللللیییییییییییییییییییییییی خانومهههههههههههههههههههههههه اما معمولیه
ربطی ندارهه
منم یه دوست زیبا و لوند و خوشگل دشتم با بچه جدا شد
فرقش اینه که کسی که زیباتره به خاطر زیبائیش سطح توقعش از شوهرش بالاتر میره و مغرور میشه و کار به جاهای باریک میکشه

تو زندگی زناشوئی قیافه خیلی زود عادی میشه ولی خوب هیکل و تناسب اندام وقتی هست همسر راضی ترهه
عزیزم زییایی رو خدا داده به هر کس که دوست داره خودش هم می گیره فقط باید خدا رو شکر کرد برای این همه لطف و مهربونیش که صورتهای قشنگ بهمون داده اما در تایید حرفای دوستامون باید بگم که صورت زیبا باعث نمیشه که زندگی آدم زیبا باشه شاید هم برعکس کسایی از زیبایی خودشون سوء استفاده کردن و زندگی جالبی هم ندارن. اما زیبایی به اندازه هم برای زن و هم برای مرد باید وجود داشته باشه در حدی که زن و مرد بتونن همدیگر رو تحمل کنن و در کنار همدیگر با افتخار راه برن من خودم خیلی برام مهمه که همسرم رو بتونم جلوی دیگران معرفی کنم حالا هر جوری و هر تیپی هستش باید برای من خوش |آیند باشه
در ضمن اگر شما دنبال همسر و مرد خشوگل می گردید برای ازدواج این اصلا خوب نیست چون مرد زیبا برای زنش نیست تمام خانم ها به خودشون اجازه می دن به خاطر زیبا بودن مرد به خودشون اجازه هر چیزی رو بدن