2733
2734
عنوان

مرخصی زایمان رو میشه قبل زایمان رفت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4881 بازدید | 62 پست
هر کارگزاری بیمه یک نفر مشاور داره که خیلی خوب به قوانین اشراف داره و از بس سوژه دیده خیلی خوب و بات ...

مشکلم اینه که من شهر دیگه ای بیمه شدم ولی باید شوهرمو بفرستم ممنونم ازت⁦❤️⁩

استرس برای مسایلی که کنترلش از دست ما خارجه توهین به حکمت خداست دوستان عزیزم.با اضطراب و نگرانی، شیرینی این دوران رو به خودمون تلخ نکنیم.بیاین توکل کنیم به خدای بزرگمون
اهان پس مشکلی غیر بارداری باید باشه.عزیزم پس از سه ماه بعد زایمان رفتی سرکار چقدر سخت

نرفتم، ولی میدونم که میتونستم اقدام کنم برای بیمه بیکاری ولی به دلایلی نه بیمه بیکاری گرفتم و نه سرکار

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مشکلم اینه که من شهر دیگه ای بیمه شدم ولی باید شوهرمو بفرستم ممنونم ازت⁦❤️⁩

انشالله بچه شما سالم و صالح زیر سایه پدرومادر بزرگ بشه، خاطره خوبی از زایمان داشته باشید و کارهای بیمه هم دلخواه شما و به آسانی پیش بره

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
انشالله بچه شما سالم و صالح زیر سایه پدرومادر بزرگ بشه، خاطره خوبی از زایمان داشته باشید و کارهای بی ...

فدات شم ممنونم ان شالله⁦❤️⁩

استرس برای مسایلی که کنترلش از دست ما خارجه توهین به حکمت خداست دوستان عزیزم.با اضطراب و نگرانی، شیرینی این دوران رو به خودمون تلخ نکنیم.بیاین توکل کنیم به خدای بزرگمون
2731
نمی‌دونم فک نکنم اینجوری بشه فامیل ما کارمند بانک بود از ۶ ماهگیش رف استعلاجی بخاطر کمردرد بارداری م ...

کمردرد؟یعنی حتی کمردرد رو قبول میکنن؟پس کاهش طول سرویکس رو حتما قبول میکنن

کمردرد؟یعنی حتی کمردرد رو قبول میکنن؟پس کاهش طول سرویکس رو حتما قبول میکنن

آره دیگه اصلا دلیل منطقی نداشت سرویکس احتمال زایمان زودرس داره

اون فقط خودش اذیت میشد ولی قبول کردن

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
آره دیگه اصلا دلیل منطقی نداشت سرویکس احتمال زایمان زودرس داره اون فقط خودش اذیت میشد ولی قبول کردن

چه باحال امیدوار شدم شایدم تو گواهی پزشکش چیز دیگه نوشته یا سونوی سوری جور کرده ها؟

چه باحال امیدوار شدم شایدم تو گواهی پزشکش چیز دیگه نوشته یا سونوی سوری جور کرده ها؟

نه دکترش نوشته بود به علت کمردرد

تا جایی که من میدونم سه ماه اخرو راحت مرخصی میدن هرکس که بخواد

ان شاءالله جور بشه برا شما هم

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
نه دکترش نوشته بود به علت کمردرد  تا جایی که من میدونم سه ماه اخرو راحت مرخصی میدن هرکس که بخو ...

مرسی مهربونم که بهم امید میدی⁦❤️⁩

مرخصی استعلاجی تو بارداری اگه تایید کمیسیون بشه فقط تا ۴ ماه پشت سرهم میتونی بگیری. اگه بیشتر شد، بینش دو روز مرخصی استحقاقی رد میکنی و بعد دوباره استعلاحی میگیری.

اگه مرخصی استعلاجیت تایید کمیسیون نشه، از مرخصی زایمانت کم میشه.

حقوق ۶ ماه از مرخصی زایمان رو تامین اجتماعی میده و ۳ ماه باقیمانده رو اداره خودتون .

حقوقی که تامین تو استعلاجی و زایمان میده، دو سوم حقوق خودته

درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص)   به حرمت اولین بوسه ای که در زمان تولدم بر صورتم نشاندی و به یاد آخرین بوسه ای که در هنگام وداعت بر صورتت زدم... تو را عاشقانه دوست دارم. دلتنگتم مادرم

اگه تو بارداری به هر دلیل غیر از مشکلات بارداری برات دکتر بنویسه و تایید بشه، همش از مرخصی زایمانت کم میشه حواست باشه چون به ضررته. چون زمانی که کارای مرخصی زایمانت میکنی، کارگزینی تمام استعلاجیای بالای ۳ روز تو طول بارداریت رو در میارن و به تامین اعلام میکنن

استعلاجیت رو با همون بارداریت بگیر ، کمیسیون معمولا تایید میکنه

درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص)   به حرمت اولین بوسه ای که در زمان تولدم بر صورتم نشاندی و به یاد آخرین بوسه ای که در هنگام وداعت بر صورتت زدم... تو را عاشقانه دوست دارم. دلتنگتم مادرم
اگه تو بارداری به هر دلیل غیر از مشکلات بارداری برات دکتر بنویسه و تایید بشه، همش از مرخصی زایمانت ک ...

ممنونم از راهنماییت.الان علت استعلاجی من کاهش طول سرویکسه پس تز مرخصی زایمانم کم نمیشه دیگه

مرخصی استعلاجی تو بارداری اگه تایید کمیسیون بشه فقط تا ۴ ماه پشت سرهم میتونی بگیری. اگه بیشتر شد، بی ...

چه اطلاعات خوبی ممنونم😍

مرخصی استعلاجی تو بارداری اگه تایید کمیسیون بشه فقط تا ۴ ماه پشت سرهم میتونی بگیری. اگه بیشتر شد، بی ...

چقد اطلاعات خوبی دادین من نمی‌دونستم

اون وقت یه چیزی من به این فکر افتادم که اول کارای مرخصیمو بکنم بعد چون ادارمون نیرو نیاز داره برم بهشون پیشنهاد بدم که دوباره برم سر کار همچین چیزی ممکن نیست که من از حقوقی که تامین میده استفاده کنم و در عین حال برم سر کار و از ادارمونم حقوق بگیرم؟

چقد اطلاعات خوبی دادین من نمی‌دونستم اون وقت یه چیزی من به این فکر افتادم که اول کارای مرخصیمو بکنم ...

نه نمیشه چون وقتی کارگزینی وقتی حکم مرخصی زایمانت رو بزنه تا ۹ ماه برات تو سیستم وارد میشه.

2706