2733
2734
عنوان

سحری و افطار چی میخورید؟؟

235 بازدید | 15 پست

سحری رو سنگین میخورید افطار و سبک؟ یا برعکس؟

تعداد رای : 18
نظرسنجی
سحری سبک میخوریم افطار سنگین
4
22%
سحری سنگین میخوریم افطار سبک
11
61%
اصلا روزه نمیگیریم 😐
3
16%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خونه بابامسحر چایی و خرما میخوردم افطار خودمو میترکوندم از غذا حالا شوهرم برعکسه سحر خودشو میترکونه افطار نون و پنیر سبزی میخوره نمیدونم امسال قراره خونه خودم چیکار کنم 😭

اشتباهات گذشته ی کسی رو به یادش نیار وقتی داره تموم تلاششو میکنه عوض شه
2728
سحری اصلا نمی‌خورم  افطار هم سبک ،میخوام کم کنم  البته گاهی اوقات میفتم هوس و سنگین م ...

سحری حتما بخور بدون سحری که نمیتونی روزه بگیری

شاید دلیل اینکه افطار میفتی با هوس همین باشه که سحری نمیخوری

2738

من سحر حتما باید نون بخورم چون توروز گرسنم میشه ....ولی برعکس افطار برنج دوس دارم ....انقدر میخورم ک برعکس همه تازه چاق میشم 😆

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
من خونه بابامسحر چایی و خرما میخوردم افطار خودمو میترکوندم از غذا حالا شوهرم برعکسه سحر خودشو میترکو ...

روش شوهرت درسته اخه با چایی و خرما که نمیشه روزه گرفت

سعی کن به روش شوهرت خودتو عادت بدی چون درست تره

من سحر حتما باید نون بخورم چون توروز گرسنم میشه ....ولی برعکس افطار برنج دوس دارم ....انقدر میخورم ک ...

منم هرسال بعد ماه رمضون چاق میشم😂

ولی اینجوری نیست برنامه مون ما سحری برنج میخوریم افطار یا نون و پنیر و مخلفاتش یا اش و حلیمی چیزی میخوریم

منم هرسال بعد ماه رمضون چاق میشم😂 ولی اینجوری نیست برنامه مون ما سحری برنج میخوریم افطار یا ن ...

من ک کلا همه چی میخورم ولی نمیدونم چرا احساس میکنم امسال خیلی قراره گرسنم بشه ....خیلی اشتها دارم تازگی ....خدابه دادم برسه ...

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
من ک کلا همه چی میخورم ولی نمیدونم چرا احساس میکنم امسال خیلی قراره گرسنم بشه ....خیلی اشتها دارم تا ...

از اون لحاظ که نگران نباش خدا کمکت میکنه

بعدشم هرسال روزای اولش سخته فقط دو سه روز که بگذره عادت میکنی و برات راحت میشه 

2706