2733
2734
زهره طلایی
سلام مژگان خانوم.لطفا بدون شناخت دیگران رو قضاوت نکنید

قضاوتش خیلی هم درست بوده تو رو خدا نیاید از سقطاتون بگید انگار نقل و نباته

چون سه تا دختر داشتی چهارمیو باید میکشتی؟؟؟؟ مادر بزرگ من 9 تا دختر و 3 تا پسر داره اتفاق خاصی هم نیفتاد نه از کم پسری مرو و نه از دخترای زیادش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من هفته ی 12 سونو الماسیان گفت دختره یعنی ممکنه اشتباه باشه؟من ازش وقت نخواستم ولی خودش تو 20 هفته بهم وقت داد...ممکنه واسه این بوده باشه که شک داشته؟
من مامان دو تا فرشته کوچولم اممم....  
به نظر من که این آزمایش خون فقط یک راه کاسبی و پول درآوردنه و هیچ اعتباری بهش نیست ... من با اینکه هفته 12 نسل امید بهم گفته بود 80 درصد بچه دختره ، برای اینکه مطمئن مطمئن بشم هفته 14رفتم پارسه ،‌ گفتن 95 درصد پسره ،‌ بعد هفته 18 رفتم سونوآنومالی گفت : 100 درصد دختره ،... فقط این وسط من چند هفته خریدم عقب افتاد چون با این تعیین جنسیت دروغین پارسه ، یک ماهی پا در هوا بودم ... خیلی ها رو دیدم که گفتن تعیین جنسیت پارسه فقط یک تجارت تبلیغاتیه و واقعی نیست ، یک 5 درصد احتمال خطا هم گذاشتن تا هر کی خواست اعتراض کنه بگن شما جزء اون 5 درصد استثنا بودید ،‌ حالا کیه که بشمره چند تا مراجعه کننده همگی جزء اون 5 درصد قرار می دیدن!
هنوزم منتظر اون معجزه ام ...
250 تومن گرفتن و سونویی که من بهشون دادم مال 9 هفتگی بود و هفته 14 رفتم آزمایش خون -گفتن تا 95% مشخص میشه جنسیت ولی اینقدر نادون هستن که سن بارداری منو 9 هفته زده بود و حتی به خودشون زحمت ندادن که تاریخ سونو گرافی رو چک کنن
2706