2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خانمی خیلی دقیقه. سونو الکیه. من بی خود 4 بار رفتم سونو.

اگر این ماده در خونت باشه نی نی پسمله،نباشه دختره.

یکی هفته 10 بود که آمده بود.
البته باید یه سونو اخر همراهت باشه که مطمئن شن حامله هستی
خانوم خاتون گلی خواهش میکنم اصلا به این ازمایشگاه پارسه که تو صادقیه اس نرید.من تو هفته 9 بارداری و هفته10 بارداری دوبار این ازمایشو دادم.کاش هیچ وقت این غلط رو نمی کردم هر دوبارش بهم گفتن جنسیت دختره .حتی دکتر مصلایی مدیریت اون ازمایشگاه متقلب بهم گفت 96 درصد دختره .وقتی سقط کردم بچه پسر بود چقدر از لحاظ روحی ضربه خوردم و هنوزم نتونستم با خودم کنار بیام .توروخدا به این جور ازمایشگاه هایی اعتماد نکنین.توروخدا نزارید مثل من داغون بشید.اینا خون مادر رو میگیرن و توش دنبال کروموزوم yمی گردن اگه حتی پیدا هم نکن میگن دختره.خدا تقاض من و بچه مو ازشون بگیره.
به خاک نشستنم را,به صخره نگیر رهگذر......روزگاری سر در میان ابرها داشتم
زهره خانم طلایی!!!!
طلا خانممممممممممم!!!!
رفتی دستی دستی بچتو کشتی انداختی گردن یکی دیگه!؟
چه فرقی می کنه پسر باشه یا دختر؟ تو رفتی سقط کردی بعد می ندازی گردن یک ازمایشگاه؟ هر ازمایشی خطا داره. ولی معلومه عقل تو دیگه حسابی خطا داره!
تقاص اون بچه بی گناه که تنها گناهش دختر بودن بوده گردن تو و شوهرته!
سلام مژگان خانوم.لطفا بدون شناخت دیگران رو قضاوت نکنید.این دکتر تو ازمایشگاه بار اول به من گفت بچه دختره گفت دوبار ازمایشو تکرار کن .منم گوش دادم بار دومم بهم گفت دختره خانوم 69 درصد دختره گفت قید این 4 درصدم بزن برو سقطش کن من مطمنم.منم رو این حساب که منو مطمن کرد دست به این کار زدم.بعد از سقط بچه مشخص شد بچه پسر بود.من داغون شدم هنوزم تو شک روحیم.شاید منم مقصر باشم اما کی بیشتر از من مقصره؟
درضمن باید بگم من سه تا دختر دسته گل دارم .میدونی بعد از پنج سال راز و نیاز و دکتر رفتن دعام براودره شده بود اما این ازمایشگاه لعنتی زحمت 5 ساله منو به باد داد.دل دخترامو که 5 ساله حسرت داشتن یه برادرو دارن شکست.
2706