2737
2739
عنوان

✨🌹 ختم دعای مجیر 🌹✨

| مشاهده متن کامل بحث + 12551 بازدید | 957 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم ختم زیارت آل یاسین دیروز تموم شد ؟ من حسابش دستم نیست چند روزه سایت نیومدم 

سلام گلم ، بله دیروز تمام شد

از امروز دعای مجیر شروع شد

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک
سلام گلم ، بله دیروز تمام شد از امروز دعای مجیر شروع شد

مرسی عزیزم پس خوب شد اومدم سایت باخبر شدم ممنون که صدام زدی لطف کردی ان شاءالله حاجت روایی همگی مون تواین ماه عزیز توام باسلامتی باشه و رأسش فرج اقامون امام زمان عجل ا...   

2731

سلام وقتتون بخیر وشادی دوستان عزیزم،، حلول ماه رمضان بر همه شما خواهران عزیزم مبارک باد،،، ختم امروز هدیه به امیرالمومنین علی علیه السلام و صاحب الزمان عج الله تعالی فرجه الشریف خونده شد انشالله حاجت روایی همه التماس دعا 

سلام خدمت خواهران عزیزم ، فرا رسیدن ماه مبارک رمضان رو خدمت شما خوبان تبریک عرض می کنم ، ان شاءالله ...

سلام عزیزم حلول ماه مبارک رمضان بر شماهم مبارک  باد التماس دعا،، انشالله هرچی از خدا میخوای بهت بده🙏🙏🙏🙏🙏🌹🌹🌹🌹❤️❤️❤️❤️

2740

سلام خواهرهای خوبم.

ماه پر برکت رمضان بر همه‌ی شما مبارک باشه.💕طاعات و عباداتتون قبول باشه.🌙🌸❤️🧡💜💛💚التماس دعا.🌺💞

هدیه به آقا امیرالمومنین(ع) و امام زمان(عج) دعای مجیر رو خوندم.ان شاالله لایق شفاعت و دست‌گیری‌شون باشیم. 🧡🧡🧡

اللهم عجل لولیک الفرج.📿🍃💚💚💚

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.

سلام.ختم امروزو انجام دادم هديه به صاحب الزمان و اميرالمومنين🌹❤

از همگي قبول باشه🙏🌹

چه دعاي قشنگي رو انتخاب کردي لبخند جان.ممنون🌹🌹

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

سلام دوستان.امشب به نیت هدیه به حضرت امیرالمومنین ع و حضرت صاحب الزمان عج.الهم عجل لولیک الفرج.

دعای مجیر خوندم.التماس دعا وحاجتتون روا.

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
2706