2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوش واژینال اسپرم کشه😑

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2728

اگه میخوای بچه ت پسربشه تا قبل اقدام همش توت فرنگی بخور خیلی تاثیرداره ازدوش استفاده نکردم

مردم میگویند درد کشیدن آدمی را شریف وپاک میکند این دروغ است درد کشیدن آدمی را بی رحم میکند
آخه میگن 2 مدل داره مخصوص این کاره یکیش اسیدی یکیش قلیایی

کلا ذاتا اسپرم کشه ولی

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2740

باکتری های مفید واژن رو از بین میبره اصلا استفاده نکنید

من ی مدت سرخورد اوایل عروسیم استفادش  میکردم برای ضد عفونی

نابودم کرد ۳ سال مداوم عفونت داشتم که درمان نمیشد

باکتری های مفید واژن رو از بین میبره اصلا استفاده نکنید من ی مدت سرخورد اوایل عروسیم استفادش   ...

ممنون آخه یکی از دوستام ماما هست اون بهم پیشنهاد داد چون اطمینان نداشتم گفتم تحقیق کنم