2752
2734
عنوان

درد اپاندیس میشه ۴ ۵ روز طول بکشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7069 بازدید | 45 پست

من آپاندیسمو تو بهمن عمل کردم،ببین شب قبلش شکمم ورم کرده بود و درد دور نافم میپیچید فرداش رفتم دکتر معاینه کرد گفت آپاندیسه تو مراحل اولیش هست که درد شدید نداری خلاصه که تا شب که عملم کردم کم درد داشتم ولی وقتی گان اتاق عملو پوشیدم یهو چنان تیر کشید که نتونستم سرپا بایستم با ویلچر بردنم

جاشم نزدیک تخمدانه تقریبا به جز پزشک جراح عمومی هم که معاینه میکنه راهی برای تشخیصش نیست

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
واقعا؟ پس چرا دکتره گفت احتمالش هس ازمایش نشون نده دوباره برو سونو بعدم اپاندیس نباشه پس از چیه ...

ببین توی پزشکی یه اصطلاحی دارن که به اپاندیس میگن روباه مکار

چونکه با اینکه خیلی سادس ولی تشخیصش سخته درست تشخیص نمیدن یا مثلا اگه یه درد دیگه ای باشه فک میکنن اپاندیسه بعضی وقتا توی سونو و ازمایشم خودشو خوب نشون نمیده

حتی بعضی وقتا پیش اومده دکتره بیمارو عمل کرده ولی میخواستن عمل کنن دیدن از اپاندیس نبوده

چیز ساده‌ایه ولی پیچیدس برای همین قطعی دکترت مطمئن نبود دوباره خواسته سونو بدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من آپاندیسمو تو بهمن عمل کردم،ببین شب قبلش شکمم ورم کرده بود و درد دور نافم میپیچید فرداش رفتم دکتر ...

یعنی ازمایش نشون نمیده؟

برای حرف زدن دخترم یه صلوات میفرستید؟😔اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
ببین توی پزشکی یه اصطلاحی دارن که به اپاندیس میگن روباه مکار چونکه با اینکه خیلی سادس ولی تشخیصش سخ ...

احه همه میگن شدید میشه

یعنی برا من هنو شدید نباید میشد 😭😭

من آپاندیسمو تو بهمن عمل کردم،ببین شب قبلش شکمم ورم کرده بود و درد دور نافم میپیچید فرداش رفتم دکتر ...

عملش چجور بود؟

سوند میزارن؟

بعدش چجور بوپ

یعنی ازمایش نشون نمیده؟

آزمایش بالابودن گلبول های سفیدو که نشون میده که از علامت های اپاندیسه ولی بالابودن گلبول ها برای چیز دیگه ای هم میتونه باشه برای همین قطعی نمیشه نظر داد

احه همه میگن شدید میشه یعنی برا من هنو شدید نباید میشد 😭😭

ببین اگه اپاندیس بود توی دوسه روز خودت انقد درد داشتی که بیمارستانی میشدی اینجوری نبود که بخوای راجع بهش فکر کنی

آزمایش بالابودن گلبول های سفیدو که نشون میده که از علامت های اپاندیسه ولی بالابودن گلبول ها برای چیز ...

میشه اپاندیس باشه و گلبول های سفید پایین باشن؟

بزا من پایین بود گلبول سفیدم

عملش چجور بود؟ سوند میزارن؟ بعدش چجور بوپ

سوند نمیذارن عملش فک کنم کمتر از نیم ساعت بیهوشی داره

ولی بعدش خیلی درد داره مثل سزارین تا دو هفته که بخیه هاتو میکشن

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
یعنی ازمایش نشون نمیده؟

آزمایش خون میگیرن ولی دکتره به من گفت تو آزمایش خون خیلی کم پیش میاد مشخص آپاندیس یه چیزیه که فقط با معاینه متوجهش میشن

سوند نمیذارن عملش فک کنم کمتر از نیم ساعت بیهوشی داره ولی بعدش خیلی درد داره مثل سزارین تا دو هفته ...

مگه لاپارسکوپی نیس؟ با دو سه تا بخیه؟😭

مگه لاپارسکوپی نیس؟ با دو سه تا بخیه؟😭

دردش واسه اینه که شکم پاره شده دیگه بخیشو سر دو هفته میکشن دردشم تا همون دو هفته هست البته نه اینکه همش درد بکنه وقتی میخوای پاشی و بشینی خیلی درد داره دیگه بعدش تا یه ماه نباید کار سنگین بکنی تا داخلشم جوش بخوره

2706