2752
2734
عنوان

درد اپاندیس میشه ۴ ۵ روز طول بکشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7066 بازدید | 45 پست
من از هموم شنبخ پریودم شدم ولی تا حالا هیچ وقن اینجوری نشدم

من خودمم اینجوری شدم تا حدی که شبونه رفتم بیمارستان ازم آزمایش گرفتن ولی بعد دکتر بهم توضیح داد برای چیه

من خودمم اینجوری شدم تا حدی که شبونه رفتم بیمارستان ازم آزمایش گرفتن ولی بعد دکتر بهم توضیح داد برای ...

یعنی درد شدید داشتید رفتید بیمارستان؟

خب اپاندیس بودد

برای حرف زدن دخترم یه صلوات میفرستید؟😔اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی درد شدید داشتید رفتید بیمارستان؟ خب اپاندیس بودد

ببین من نزدیک یه هفته میشد که هی جای آپاندیسم درد میگرفت تیر میکشید بعد خوب میشد یعنی یه دردی بود که هی میگرفت و ول میکرد بعد خیلی ترسیدم رفتم دکتر معاینه کرد مشکوک شد برام آزمایش نوشت

2731
یعنی درد شدید داشتید رفتید بیمارستان؟ خب اپاندیس بودد

بعد توی آزمایشم فهمیدن که آپاندیسم نبود

چند روز بعد رفتم سونو فهمیدم برای تخمدانم بوده دکترمم گفت خیلی دردش شبیه به آپاندیس

درد شديد داشتم با تهوع 

وای ی هفته درد شدید؟چ بد

من دردم خفیف 

گاها تیر میکشه اما خفیف 

ولی آپاندیس دردش اینجوریه که یه درده کوچولو از پهلو شروع میشه بعد میاد دور ناف بعدا به زیر دل و کشال ...

منم دردم ب کشاله ران زده 

😰

منم دردم ب کشاله ران زده  😰

اگه دردت زیاده و هی داره بیشتر میشه برو دکتر اما اینکه میگی بگیر نگیر داره احتمالش کمه آپاندیست باشه تازه اگه اپاندیس بود باید تب و حالت تهوع شدید هم داشتی

بعد توی آزمایشم فهمیدن که آپاندیسم نبود چند روز بعد رفتم سونو فهمیدم برای تخمدانم بوده دکترمم گفت خ ...

منم سونو و ازمایشم چیزی نشون نداد

متخصص داخلی ک رفنم گفت شنبه دوباره برو سونو شی

دارم سکتههه میکنم😭

منم سونو و ازمایشم چیزی نشون نداد متخصص داخلی ک رفنم گفت شنبه دوباره برو سونو شی دارم سکتههه میکنم ...

نه عزیزم سکته نداره که اگه تو آزمایشت چیزی نبوده به احتمال زیاد نیس جون اگه اپاندیست حتی یه کوچولو تازه دردش شروع شده بود تعداد گلبول های سفیدت میرفت بالا تو ازمایشت نشون میداد

اگه دردت زیاده و هی داره بیشتر میشه برو دکتر اما اینکه میگی بگیر نگیر داره احتمالش کمه آپاندیست باشه ...

نه زیاد نمیشه

کمه و خفیف

اصلا شبیه درد نیس حالت گرفتگی انگار یا بهتر بگم انگار سنگین باشه🤕

تیر میکشه گاهی وقتا خفیف

نه عزیزم سکته نداره که اگه تو آزمایشت چیزی نبوده به احتمال زیاد نیس جون اگه اپاندیست حتی یه کوچولو ت ...

واقعا؟

پس چرا دکتره گفت احتمالش هس ازمایش نشون نده دوباره برو سونو

بعدم اپاندیس نباشه پس از چیه😭😭

نه زیاد نمیشه کمه و خفیف اصلا شبیه درد نیس حالت گرفتگی انگار یا بهتر بگم انگار سنگین باشه🤕 تیر م ...

ببین از همه چی میتونه باشه مثلا اسپاسم روده یا عفونت های رخمی یا تخمدان پلی کیستیک یا کیست یا عفونت ادراری اینا همه درداشون توی همین ناحیه‌اس ولی چیز مهمی هم نیس

ببین از همه چی میتونه باشه مثلا اسپاسم روده یا عفونت های رخمی یا تخمدان پلی کیستیک یا کیست یا عفونت ...

یعنی ی سمت درداشون؟

شابدم عفونت رحم داشتخ باشم

ببخشید ولی جدیدا جوش دردناک چرکی رو واژنم میزنم 

2706